Aicina kopīgā skrējienā iepazīt Pārdaugavu

Šajā nedēļas nogalē, 5. maijā, alūksnieši – orientierists Edgars Bertuks un arhitekts Dins Vecāns – aicina doties kopīgā rīta skrējienā, kura laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt Pārdaugavas skaistākās vietas – apkaimes arhitektūru un zināmākos apskates objektus. Skrējiena sākums paredzēts plkst. 10.00 Kalnciema kvartālā un tas norisinās Alūksnes svētku Kalnciema kvartāla ietvaros.

Kopīga pulcēšanās vieta paredzēta Kalnciema kvartālā pulksten 10.00. Īpašais skrējiens kopā ar alūksniešiem sadalīts divās distancēs – 5 kilometru un 10 kilometru garos maršrutos. “Pirmajā daļā tas vedīs gar Alīses ūdenstorni, virzienā uz Botānisko dārzu, kur skrējiena dalībniekiem jānokļūst. Pēc Botāniskā dārza apskates grupa dosies gar Rīgas Mārtiņa evaņģēliski luterisko baznīcu atpakaļ uz Kalnciema kvartālu, pa ceļam apskatot skaisto Āgenskalna ielas un Baložu ielas arhitektūru. Skrējēji, kuri izvēlēsies turpināt maršrutu, dosies Arkādijas parka virzienā caur Āgenskalna sirdi, gar Āgenskalna slēgto tirgu, Māras dīķa virzienā. Atpakaļ maršruts vedīs gar skaisto Māras dīķi un parku, kas nosaukts par godu otrā pasaules kara veltītam piemineklim, un tālāk caur skaistajām Āgenskalna mazajām ieliņām skrējēji finišēs Kalnciema kvartālā,” ar maršrutu iepazīstina pasākuma organizatoru pārstāvis, sabiedrisko attiecību speciālists Ritvars Podziņš.

Skrējienam pievienoties aicina aktīvi alūksnieši – arhitekts/maratonists Dins Vecāns, kurš ir Eiropas Sporta nedēļas vēstnesis un vairāku projektu iniciators – “28 maratoni 28 valstīs 28 dienās”, akcija “Apskrien Latviju” un Edgars Bertuks, profesionāls orientierists, pirmais pasaules čempions Latvijas un Baltijas orientēšanās sporta vēsturē. Edgars ir divu dēlu tēvs un sporta apģērbu brenda “True Story” līdzdibinātājs.

Jāuzsver, ka dalība skrējienā ir bez maksas un notiek Alūksnes svētku Kalnciema kvartāla ietvaros. Pasākumam sekot var www.face book.com pasākumu sadaļā https://www.facebook.com/ev ents/2221500968076953/. Papildu informācija: Ritvars Podziņš, telefons: 26132212

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Artuss: nav izsata. fakts....

  • Artuss: Lai ir, kas ir un labi....

  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma