Sveic Latviju simtgadē ar braucienu apkārt robežai

Svētku brīvdienās, 28. aprīlī pulksten 8.00 no Slokas ielas 66, Rīgā, tika uzsākta un 4. maijā – Latvijas neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā – noslēgta ekspedīcija “Apkārt Latvijas simtgadei”, kuras ietvaros seši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki ar divām automašīnām apbrauc Latvijas sauszemes robežu un ar to sveic Latviju 100. jubilejā. 29. aprīlī ceļotāji piestāja arī Apes VUGD postenī.

Sastaptie ekspedīcijas dalībnieki atklāj, ka viņu mērķis ir pa Latvijas ceļiem un bezceļiem apbraukt Latvijas robežai, katru dienu nobraucot apmēram 300 kilometrus, tādējādi kopumā septiņu dienu laikā veicot ap 2200 kilometru.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 03.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »