Caur dzimtas saknēm izjūt Latvijas vēsturi

“Es nāku no latviešu tautas un vienmēr būšu latvietis es savā sirdī. Kas zina, kas asinīs man rit, taču vienmēr zināšu, kur sākums mans. Esmu zemessargs un jaunsargs, savu nākotni plānoju saistīt ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem. Viju es sevi tautas un senču vēsturē, jo tā ir daļa no manis, bez kuras es nevaru iztikt,” tā pērn rīkotajā Latvijas Transatlantiskās Organizācijas (LATO) un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas  rīkotajā eseju konkursā, kurā viens to tematiem bija “Kā es sargāju Latviju?”, savā darbā rakstījis Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas audzēknis Dainis Rižkins. Šajā konkursā viņš ieguva konkursa rīkotāju simpātiju balvu.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 03.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »