Jau rīt lielā Latvijas sakopšanas talka

Trīs nedēļu laikā, kopš atklāta oficiālo talkošanas vietu pieteikšanas karte, pieteiktas 1000 talku vietas visā Latvijā, no kurām apstiprinātas jau vairāk nekā 700. Lielā Talka norisināsies jau šosestdien – 28. aprīlī.

Talka sen vairs nav tikai atkritumu vākšana – tā ir arī apkārtējās ainavas sakopšana, labiekārtošana un viss, kas liek domāt par tīru vidi mājās, dārzos, parkos, mežos un ceļmalās, norāda tās organizatori. “Šogad – valsts simtgades svētku gadā, kā arī Lielās Talkas 10 gadu jubilejā – aicinām talkotājus ne tikai sakopt apkārtni, bet “iestādīt nākotni”. Ikviens ir aicināts savā pagalmā vai kaut uz savas palodzes stikla burciņā iestādīt kāda kociņa sēklu, audzēt to ar vislabākajām domām un vēlējumiem gan savai ģimenei, gan Latvijas nākotnei. Lai šie kociņi aug kā mūsu un mūsu valsts simboliski laimes koki, kas nesīs visiem pārticību, veselību, bagātību un gudrību,” aicina Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 27.04.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »