Jau rīt lielā Latvijas sakopšanas talka

Trīs nedēļu laikā, kopš atklāta oficiālo talkošanas vietu pieteikšanas karte, pieteiktas 1000 talku vietas visā Latvijā, no kurām apstiprinātas jau vairāk nekā 700. Lielā Talka norisināsies jau šosestdien – 28. aprīlī.

Talka sen vairs nav tikai atkritumu vākšana – tā ir arī apkārtējās ainavas sakopšana, labiekārtošana un viss, kas liek domāt par tīru vidi mājās, dārzos, parkos, mežos un ceļmalās, norāda tās organizatori. “Šogad – valsts simtgades svētku gadā, kā arī Lielās Talkas 10 gadu jubilejā – aicinām talkotājus ne tikai sakopt apkārtni, bet “iestādīt nākotni”. Ikviens ir aicināts savā pagalmā vai kaut uz savas palodzes stikla burciņā iestādīt kāda kociņa sēklu, audzēt to ar vislabākajām domām un vēlējumiem gan savai ģimenei, gan Latvijas nākotnei. Lai šie kociņi aug kā mūsu un mūsu valsts simboliski laimes koki, kas nesīs visiem pārticību, veselību, bagātību un gudrību,” aicina Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 27.04.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma