Labiekārto Kārļa Ulmaņa stādītā ozola apkārtni

Sagaidot Latvijas simtgadi un Pededzes pamatskolas 80 gadu jubileju, kas tiks svinēta šovasar 18. augustā, biedrība “Pededzes nākotne” ar Alūksnes novada pašvaldības atbalstu realizē projektu “Ar ozolu Tu paliksi šai zemē”. Tā gaitā tiek labiekārtota viena no Pededzes pagasta vēsturiski nozīmīgākajām vietām – Kārļa Ulmaņa stādītā ozola apkārtne. Trešdien, 2. maijā, Pededzes pamatskolas rīkoto Baltā galdauta svētku laikā pie Kārļa Ulmaņa stādītā ozola notiks jauna vides objekta – metāla soliņa – un informatīvā stenda atklāšana, bet 4. maijā visus pagasta iedzīvotājus uz Baltā galdauta svētkiem aicinās Pededzes tautas nams.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 27.04.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »