Aicina iesaistīties izstādes tapšanā

Atklājot vasaras sezonu, Alūksnes muzejs apmeklētājiem piedāvās izstādi “Bērnības laiks. Toreiz un tagad”, informē Alūksnes muzeja ekspozīciju un izstāžu kuratore Linda Apšusala.

“Izstādē plānots eksponēt priekšmetus no seniem laikiem līdz mūsdienām, kas saistās ar bērnību – ratus, gultiņas, rotaļlietas, spēles, apģērbus, barošanas krēsliņus un citu, lai apmeklētāji varētu salīdzināt, kā attiecīgais priekšmets ir mainījies laika gaitā. Lai izstāde būtu pēc iespējas daudzveidīgāka, aicinām Alūksnes un novada iedzīvotājus piedalīties izstādes veidošanā, piešķirot uz izstādes laiku un deponējot muzejam kādu no bērnību raksturojošiem priekšmetiem. Priecāsimies par padomju laiku bērnu ratiņiem, koka barošanas krēsliņiem, apģērbu, rotaļlietām un citu. Varbūt ir priekšmeti, par kuriem neesam pat iedomājušies, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt atsaucīgiem un sadarboties izstādes veidošanā,” rosina L. Apšusala.

Izstādē apmeklētājiem būs iespēja atgriezties savā bērnībā, kā arī parādīt bērniem un mazbērniem savas bērnības rotaļlietas.

Izstādi “Bērnības laiks. Toreiz un tagad” plānots atklāt 19. maijā Muzeju nakts ietvaros.
Priekšmetus un lietas izstādei var nodot, atnesot uz muzeju vai sazinoties ar Alūksnes muzeja ekspozīciju un izstāžu kuratori Lindu Apšusalu, tālrunis 27848336, e-pasts: muzejs.info@aluksne.lv vai linda.apsusala@aluksne.lv līdz 3. maijam.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »