Aicina iesaistīties izstādes tapšanā

Atklājot vasaras sezonu, Alūksnes muzejs apmeklētājiem piedāvās izstādi “Bērnības laiks. Toreiz un tagad”, informē Alūksnes muzeja ekspozīciju un izstāžu kuratore Linda Apšusala.

“Izstādē plānots eksponēt priekšmetus no seniem laikiem līdz mūsdienām, kas saistās ar bērnību – ratus, gultiņas, rotaļlietas, spēles, apģērbus, barošanas krēsliņus un citu, lai apmeklētāji varētu salīdzināt, kā attiecīgais priekšmets ir mainījies laika gaitā. Lai izstāde būtu pēc iespējas daudzveidīgāka, aicinām Alūksnes un novada iedzīvotājus piedalīties izstādes veidošanā, piešķirot uz izstādes laiku un deponējot muzejam kādu no bērnību raksturojošiem priekšmetiem. Priecāsimies par padomju laiku bērnu ratiņiem, koka barošanas krēsliņiem, apģērbu, rotaļlietām un citu. Varbūt ir priekšmeti, par kuriem neesam pat iedomājušies, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt atsaucīgiem un sadarboties izstādes veidošanā,” rosina L. Apšusala.

Izstādē apmeklētājiem būs iespēja atgriezties savā bērnībā, kā arī parādīt bērniem un mazbērniem savas bērnības rotaļlietas.

Izstādi “Bērnības laiks. Toreiz un tagad” plānots atklāt 19. maijā Muzeju nakts ietvaros.
Priekšmetus un lietas izstādei var nodot, atnesot uz muzeju vai sazinoties ar Alūksnes muzeja ekspozīciju un izstāžu kuratori Lindu Apšusalu, tālrunis 27848336, e-pasts: muzejs.info@aluksne.lv vai linda.apsusala@aluksne.lv līdz 3. maijam.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma