Jaunatnes darbinieki gūst pieredzi Alūksnē

Pagājušajā nedēļā Alūksnē viesojās jaunatnes darbinieki no visas Latvijas, kuri Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotā pieredzes apmaiņas brauciena ietvaros iepazinās ar aktuali-tātēm darbā ar jaunatni Alūksnes novadā un apmeklēja Alūksnes Bērnu un jauniešu centru (ABJC).

Pie ABJC ar muzikāli ritmisku sveicienu viesus sagaidīja džambu pulciņa “Djembe beat” dalībnieki Mārča Kalniņa vadībā, bet centra direktore Eva Aizupe uz asfalta uzzīmētajā Latvijas kartes kontūrā aicināja fiksēt vietas, no kurienes ciemiņi ieradušies. Kartē atzīmētie punkti liecināja, ka pārstāvēti visi Latvijas vēsturiskie novadi – Vidzeme, Kurzeme, Latgale un Zemgale.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 20.04.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »