Iestājies visbīstamākais ugunsnedrošais periods

Pašlaik mežos iestājies visbīstamākais ugunsnedrošais periods un plānots, ka tāds tas ar 27. aprīli tiks apstiprināts arī oficiāli.

Runājot par meža ugunsapsardzības jautājumiem, Ziemeļaustrumu virsmežniecības inženieris ugunsapsardzības jautājumos Pēteris Drozdovs laikrakstam stāsta, ka 2017. gadā Ziemeļaustrumu virsmežniecība nodrošināja dežūras 13 ugunsnovērošanas torņos, lai gan kopumā pavisam ir 19 torņi, no kuriem 18 ir metāla konstrukcijas, bet viens – Alūksnē, Tempļa kalnā – koka konstrukcijas, kas tiek izmantots arī kā skatu tornis tūristiem. Tam ir objektīvi iemesli, atzīst P. Drozdovs, jo ne visi ugunsnovērošanas torņi ir tādā tehniskā stāvoklī, lai tur droši varētu atrasties cilvēks.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 20.04.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »