KONKURSS! Uz koncertu aicina Kaspars Markševics un Āris Ozols

4. maijā pulksten 18.00 Zeltiņu tautas nams aicina uz dziedātāja Kaspara Markševica un mūzikas autora, talantīgā džeza ģitārista Āra Ozola koncertu “Visam ir savs laiks”.

Kaspars Markševics sevi mūzikā pieteica un savas spējas uz skatuves plašākai publikai parādīja 2004. gadā. Pēc tam vairāki gadi tika pavadīti, ierakstot dziesmas.

“Kādu laiku es nedaudz novērsos no skatuves, lai ievilktu elpu un apstātos, jo vairāku gadu garumā, kamēr koncertēju, sevi biju izsmēlis un zuda radošā vēlme pēc kaut kā dzīties. Pašlaik apgūstu dažādas lietas, kas saistītas ar manu muzikālo pasauli, un esmu gatavs atgriezties pie saviem tuvākajiem klausītājiem,” saka Kaspars Markševics.

Kaspars Markševics ir Latvijas Bērnu bāreņu fonda vadītājs, un viņam pašam ir skarba pieredze, jo savulaik no ģimenes ticis izņemts un nogādāts Alsungas bērnu namā. Sarežģīti un smagi bijuši pirmie gadi. Ar laiku pieaugot, vērtības mainījušās, un nu viņš ir pateicīgs faktam, ka noticis tā, kā noticis. Visu mūžu Kasparam palīdzējusi mūzika, ieraksti veikti kopā arī ar kontrtenoru Sergeju Jēgeru.

“Liels Paldies, ar lielo burtu, visiem, kas mani ir atbalstījuši un atbalsta!” K. Markševics neaizmirst arī pateicības vārdus saviem faniem un klausītājiem.

Savukārt Āris Ozols ir radošs ģitārists un komponists, veiksmīgi piedalījies dažādos konkursos Latvijā, Lietuvā, Vācijā. Viņš sadarbojas ar dažādiem mūziķiem ne tikai koncertējot, bet arī radot jaunas dziesmas.

Biļetes uz koncertu “Visam savs laiks” Zeltiņos nopērkamas jau tagad, bet tie, kas piedalīsies konkursā un atbildēs uz jautājumiem pareizi, iespējams, iegūs vienu no divām ieejas biļetēm koncertā par brīvu.

Konkursa jautājumi

1. Kāds bija Kaspara Markševica skatuves vārds, ar kuru viņš ieguva 1. vietu “Talantu fabrikā 4”?
2. Ar kuru no Alūksnes koriem sadarbojies ģitārists Āris Ozols?

Atbildes redakcijā Pils ielā 27, Alūksnē, LV-4301 vai “Malienas Ziņu” pastkastē Pils ielā 27, 1. stāvā, vai uz e-pasta adresi reklama@malienaszinas.lv, norādot savu tālruņa numuru, gaidām līdz 22. aprīlim.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

19. septembrī 10.00 Alsviķu kultūras nama senioru kopas “Noskaņa” dalībnieku ikmēneša tikšanās ar sportiski atraktīvām izdarībām.

19. septembrī 15.00 Malienas tautas nama mazajā zālē literāri muzikāla pēcpusdiena “Nesaki – rudens…”.

20. septembrī 14.30 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā “Erudītu klubiņš” par tēmu “Visums”.

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

Lasīt tālāk »