KONKURSS! Īpaša satikšanās Alūksnē

Svētdien, 15. aprīlī pulksten 17.00, uz Alūksnes Kultūras centra skatuves satiksies leģendārā latviešu grupa “Autobuss debesīs” un izcilais Valsts kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” diriģenta Normunda Šnē vadībā.

Grupa “Autobuss debesīs” pēc ilgāka pārtraukuma ir atjaunojusi savu darbību un 15. aprīlī, kopā ar kamerorķestri “Sinfonietta Rīga” un diriģentu Normundu Šnē, ekskluzīvā un skaistā koncertā iepriecinās mūzikas cienītājus Alūksnē ar labi pazīstamām un tautā iemīļotām komponista Imanta Kalniņa melodijām.

Programmā gaidāmi arī vairāki īpaši atskaņojumi un līdztekus populārām dziesmām skanēs arī grupas “Autobuss debesīs” dalībnieka Kārļa Auzāna oriģinālmūzika, informē Alūksnes Kultūras centra mārketinga speciālists Gints Skulte.

“Autobuss debesīs” ir viena no 21. gadsimta sākuma populārākajām latviešu grupām, kuras solists ir slavenā komponista Imanta Kalniņa dēls Marts Kristians Kalniņš. Imanta Kalniņa vēsmas nenoliedzami arī ir ietekmējušas grupas skanējumu, un tas ir rezultējies vairākos Latvijas mēroga apbalvojumos un klausītāju iemīlētās dziesmās.

Valsts kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents jau kopš orķestra dibināšanas 2006. gadā ir Normunds Šnē. Šo orķestri raksturo izcila un daudzveidīga koncertdarbība visā pasaulē, kas ir novērtēta ar neskaitāmām balvām, ieskaitot prestižo “Grammy” apbalvojumu.

Biļetes nopērkamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā, bet tie, kas pareizi atbildēs uz konkursa jautājumiem, pretendēs uz vienu no divām Alūksnes Kultūras centra dāvinātajām biļetēm.

Konkursa jautājumi
1. Kurā gadā dibināta grupa “Autobuss debesīs”?
2. Kurš ir orķestra “Sinfonietta Rīga” dibināšanas gads?
3. Ar ko vēl nodarbojas Normunds Šnē, līdztekus kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” vadīšanai?

Atbildes redakcijā Pils ielā 27, Alūksnē, LV – 4301 vai “Malienas Ziņu” pastkastē Pils ielā 27, 1. stāvā, vai uz e-pasta adresi reklama@malienaszinas.lv, norādot savu tālruņa numuru, gaidām līdz 12. aprīlim pulksten 12.00.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma