Aicina uz bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Alūksnes un Alūksnei tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotāji, kuri vēlas atmest smēķēšanu, aicināti pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 9. aprīļa līdz 30. aprīlim, Alūksnes Sociālā dienesta aprūpes birojā (Alūksnē, Brūža ielā 1).

Veselības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Oskars Šneiders informē, ka pirmā – informatīvā – smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks pirmdien, 9. aprīlī, no plkst. 10.00 līdz 11.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Ingu Dreimani, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās trīs atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, pirmdienās, sākot no

16. aprīļa, no pulksten 10.00 līdz 11.30, turpat, Alūksnes Sociālā dienesta aprūpes biroja telpās.

“Uz nodarbībām aicinām ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Alūksnes vai Alūksnei tuvējo apkaimju iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt. Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma,” aicina ministrijas pārstāvis. Pieteikumi dalībai grupā jāsūta uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot šādu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Alūksnes grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru – 26180109.

Jāpiebilst, ka pasākums notiek Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros.

Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

Aprīļa piektdienās 16.00 un 17.00 Mārkalnes tautas namā vingrošanas nodarbības projektā „Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”.

26. aprīlī no 16.30 līdz 18.30 Pilssalas stadionā skriešanas seriāla „Alūksnes pavasaris” III kārta.

26. aprīlī 17.00 Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņu pavasara koncerts. Ieeja bez maksas.

27. aprīlī Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes un Apes novadu skolēnu deju kolektīvu skate. Ieeja bez maksas.

Lasīt tālāk »