Iespēja paaugstināt savu profesionālo kompetenci

Pēdējā laikā vairāki uzņēmēji norādījuši uz darbaroku trūkumu, īpaši to izjūtot pārtikas nozare. Daži uzņēmēji pauduši, ka darbiniekus nevarot atrast par spīti lielajam bezdarba līmenim, jo cilvēki nevēloties strādāt. Taču Latvija vēl neesot sasniegusi dabisko bezdarba līmeni, tādēļ darbaspēku vēl var atrast valstī, nevis piesaistīt no ārzemēm. Valsts izglītības attīstības aģentūra 12. martā atklāja otro pieteikšanās kārtu Eiropas Savienības fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Šoreiz strādājošie un pašnodarbinātie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs.

Par to, kādas iespējas paaugstināt savu profesionālo kompetenci dažādās jomās šajā programmā ir Alūksnes novadā, jautāju SIA mācību centrs “Austrumvidzeme” Alūksnes nodaļas vadītājam Valdim Zaduminam.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 20.03.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »