Jauniešus aicina piedalīties fotokonkursā

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs (ABJC) izsludinājis fotokonkursu “Jaunietis Alūksnietis”. Konkurss tiek rīkots ar mērķi izvēlēties mākslinieciski kvalitatīvas fotogrāfijas, kas raksturo jaunieti Alūksnes novadā. Tās tiks izstādītas fotoizstādē un tiks izmantotas dažādu ABJC un Alūksnes novada pašvaldības prezentācijas materiālu veidošanai. Ar šo konkursu tā rīkotāji vēlas arī veicināt jauniešu interesi par fotomākslu kā brīvā laika pavadīšanas veidu, informē ABJC jaunatnes lietu speciāliste Evija Eglīte.

Fotokonkursā var piedalīties jaunieši vecumā līdz 30 gadiem, kuri ir iesnieguši pieteikumus dalībai konkursā atbilstoši tā nolikuma noteikumiem. Ar konkursa nolikumu var iepazīties ABJC, Dārza ielā 8a. Elektroniski tas pieejams internetā www.abjc.lv, kā arī saņemams, sūtot pieprasījumu uz adresi jauniesi.abjc@gmail.com. Fotogrāfijas konkursam jāiesniedz līdz šī gada 13. maijam, nosūtot tās uz ABJC e-pasta adresi jauniesi.abjc@gmail.com.

“Katrs konkursa dalībnieks tiek aicināts iesūtīt kolāžu jeb triptihu, kas veidots no trīs fotogrāfijām. Tās var būt gan sižetiski saistītas, gan nesaistītas. Jāpievieno arī nosaukums vai apraksts līdz 400 zīmju apjomā, kas jebkādā veidā ir saistīts ar fotogrāfijās redzamo. Triptiham jāraksturo jaunietis Alūksnes novadā un jāaptver kāda no šīm tēmām – jauniešu brīvais laiks, arī rutīna Alūksnes novadā, jaunietis Alūksnes novadā Eiropas un pasaules kontekstā, kā arī brīvās izvēles tēma,” stāsta E. Eglīte.

Konkursam iesniegtos darbus vērtēs ABJC direktore, jaunatnes lietu speciālisti, Eiropas Brīvprātīgā darba projekta jaunieši, Alūksnes aktīvo jauniešu pārstāvis, kā arī profesionāls fotogrāfs.

Par fotokonkursa uzvarētājiem tiks noteikti autori, kuri iesnieguši darbus atbilstoši nolikumā minētajiem kritērijiem. Uzvarētāji saņems balvas no ABJC un Alūksnes novada pašvaldības. No konkursa uzvarētāju darbiem tiks veidota ceļojošā izstāde, kuras atklāšana notiks PaGALMA svētkos šopavasar 25. maijā.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »