Jauniešus aicina piedalīties fotokonkursā

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs (ABJC) izsludinājis fotokonkursu “Jaunietis Alūksnietis”. Konkurss tiek rīkots ar mērķi izvēlēties mākslinieciski kvalitatīvas fotogrāfijas, kas raksturo jaunieti Alūksnes novadā. Tās tiks izstādītas fotoizstādē un tiks izmantotas dažādu ABJC un Alūksnes novada pašvaldības prezentācijas materiālu veidošanai. Ar šo konkursu tā rīkotāji vēlas arī veicināt jauniešu interesi par fotomākslu kā brīvā laika pavadīšanas veidu, informē ABJC jaunatnes lietu speciāliste Evija Eglīte.

Fotokonkursā var piedalīties jaunieši vecumā līdz 30 gadiem, kuri ir iesnieguši pieteikumus dalībai konkursā atbilstoši tā nolikuma noteikumiem. Ar konkursa nolikumu var iepazīties ABJC, Dārza ielā 8a. Elektroniski tas pieejams internetā www.abjc.lv, kā arī saņemams, sūtot pieprasījumu uz adresi jauniesi.abjc@gmail.com. Fotogrāfijas konkursam jāiesniedz līdz šī gada 13. maijam, nosūtot tās uz ABJC e-pasta adresi jauniesi.abjc@gmail.com.

“Katrs konkursa dalībnieks tiek aicināts iesūtīt kolāžu jeb triptihu, kas veidots no trīs fotogrāfijām. Tās var būt gan sižetiski saistītas, gan nesaistītas. Jāpievieno arī nosaukums vai apraksts līdz 400 zīmju apjomā, kas jebkādā veidā ir saistīts ar fotogrāfijās redzamo. Triptiham jāraksturo jaunietis Alūksnes novadā un jāaptver kāda no šīm tēmām – jauniešu brīvais laiks, arī rutīna Alūksnes novadā, jaunietis Alūksnes novadā Eiropas un pasaules kontekstā, kā arī brīvās izvēles tēma,” stāsta E. Eglīte.

Konkursam iesniegtos darbus vērtēs ABJC direktore, jaunatnes lietu speciālisti, Eiropas Brīvprātīgā darba projekta jaunieši, Alūksnes aktīvo jauniešu pārstāvis, kā arī profesionāls fotogrāfs.

Par fotokonkursa uzvarētājiem tiks noteikti autori, kuri iesnieguši darbus atbilstoši nolikumā minētajiem kritērijiem. Uzvarētāji saņems balvas no ABJC un Alūksnes novada pašvaldības. No konkursa uzvarētāju darbiem tiks veidota ceļojošā izstāde, kuras atklāšana notiks PaGALMA svētkos šopavasar 25. maijā.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma