Jauniešus aicina piedalīties fotokonkursā

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs (ABJC) izsludinājis fotokonkursu “Jaunietis Alūksnietis”. Konkurss tiek rīkots ar mērķi izvēlēties mākslinieciski kvalitatīvas fotogrāfijas, kas raksturo jaunieti Alūksnes novadā. Tās tiks izstādītas fotoizstādē un tiks izmantotas dažādu ABJC un Alūksnes novada pašvaldības prezentācijas materiālu veidošanai. Ar šo konkursu tā rīkotāji vēlas arī veicināt jauniešu interesi par fotomākslu kā brīvā laika pavadīšanas veidu, informē ABJC jaunatnes lietu speciāliste Evija Eglīte.

Fotokonkursā var piedalīties jaunieši vecumā līdz 30 gadiem, kuri ir iesnieguši pieteikumus dalībai konkursā atbilstoši tā nolikuma noteikumiem. Ar konkursa nolikumu var iepazīties ABJC, Dārza ielā 8a. Elektroniski tas pieejams internetā www.abjc.lv, kā arī saņemams, sūtot pieprasījumu uz adresi jauniesi.abjc@gmail.com. Fotogrāfijas konkursam jāiesniedz līdz šī gada 13. maijam, nosūtot tās uz ABJC e-pasta adresi jauniesi.abjc@gmail.com.

“Katrs konkursa dalībnieks tiek aicināts iesūtīt kolāžu jeb triptihu, kas veidots no trīs fotogrāfijām. Tās var būt gan sižetiski saistītas, gan nesaistītas. Jāpievieno arī nosaukums vai apraksts līdz 400 zīmju apjomā, kas jebkādā veidā ir saistīts ar fotogrāfijās redzamo. Triptiham jāraksturo jaunietis Alūksnes novadā un jāaptver kāda no šīm tēmām – jauniešu brīvais laiks, arī rutīna Alūksnes novadā, jaunietis Alūksnes novadā Eiropas un pasaules kontekstā, kā arī brīvās izvēles tēma,” stāsta E. Eglīte.

Konkursam iesniegtos darbus vērtēs ABJC direktore, jaunatnes lietu speciālisti, Eiropas Brīvprātīgā darba projekta jaunieši, Alūksnes aktīvo jauniešu pārstāvis, kā arī profesionāls fotogrāfs.

Par fotokonkursa uzvarētājiem tiks noteikti autori, kuri iesnieguši darbus atbilstoši nolikumā minētajiem kritērijiem. Uzvarētāji saņems balvas no ABJC un Alūksnes novada pašvaldības. No konkursa uzvarētāju darbiem tiks veidota ceļojošā izstāde, kuras atklāšana notiks PaGALMA svētkos šopavasar 25. maijā.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

19. jūnijā 10.00 Alsviķu kultūras nama senioru kopas “Noskaņa” dalībnieku tikšanās – Līgo svētku ieskaņu viesošanās ar praktisku darbošanos pie mājražotājas – pirtnieces Santas Meleces Ilzenē.

19. jūnijā 11.00 pie Māriņkalna tautas nama pasākums bērniem “Ielīgosim Jāņu dienu pļavu ziedu vainagā”.

19. jūnijā no 16.00 līdz 19.00 Kornetos orientēšanās sacensības „Horizonts”.

20. jūnijā 21.00 Kolberģī pie strūklakas dziesminieka Ērika Loka un ģitārista Andra Grīnberga akustiskais koncerts.

No 20. jūnija līdz 31. jūlijam Kolberģa tautas nama foajē kolberģieša Sergeja Jolkina gleznu izstāde.

Lasīt tālāk »