“Viss ir tieši tik skaisti, cik mēs paši radām”

8. marts – Starptautiskā sieviešu diena – cildina sievišķību, un, domājot par to, mums katram nāk prātā kāds tuvs cilvēks, draudzene, kolēģe, paziņa, kas varētu būt šīs visos laikos populārās svētku dienas simbols. Sieviete, kuru grūti pieķert dzīves nomocītu, nesakoptu vai saņurcītu. Sieviete, kura līdztekus savas ģimenes ligzdiņas veidošanai pagūst vēl simt lietu, kas iedvesmo un dara skaistu arī citu cilvēku ikdienu. Māmiņa trīs bērniem, no kuriem vienam vajadzīga īpaša aprūpe, vienmēr skaista un rūpīga sieva savam vīram, iedvesmojoša trenere, radoša nagu kopšanas meistare, šuvēja, dizainere, dārzniece – tās ir tikai dažas no alūksnietes Vinetas Bumbišas izpausmēm. Viņai nevajag svētkus, lai būtu svētki. Tos Vineta prot sarīkot katru dienu, jo, viņasprāt, “viss ir tieši tik skaisti, cik mēs paši protam radīt”. Arī 8. martā.

“Sievietes ir universālas būtnes, un es noteikti neesmu kaut kāds viens izņēmums, mēs visas daudz varam nest un daudz pagūt, un līdztekus tam būt skaistas un sievišķīgas,” saka V. Bumbiša.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.03.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »