“Viss ir tieši tik skaisti, cik mēs paši radām”

8. marts – Starptautiskā sieviešu diena – cildina sievišķību, un, domājot par to, mums katram nāk prātā kāds tuvs cilvēks, draudzene, kolēģe, paziņa, kas varētu būt šīs visos laikos populārās svētku dienas simbols. Sieviete, kuru grūti pieķert dzīves nomocītu, nesakoptu vai saņurcītu. Sieviete, kura līdztekus savas ģimenes ligzdiņas veidošanai pagūst vēl simt lietu, kas iedvesmo un dara skaistu arī citu cilvēku ikdienu. Māmiņa trīs bērniem, no kuriem vienam vajadzīga īpaša aprūpe, vienmēr skaista un rūpīga sieva savam vīram, iedvesmojoša trenere, radoša nagu kopšanas meistare, šuvēja, dizainere, dārzniece – tās ir tikai dažas no alūksnietes Vinetas Bumbišas izpausmēm. Viņai nevajag svētkus, lai būtu svētki. Tos Vineta prot sarīkot katru dienu, jo, viņasprāt, “viss ir tieši tik skaisti, cik mēs paši protam radīt”. Arī 8. martā.

“Sievietes ir universālas būtnes, un es noteikti neesmu kaut kāds viens izņēmums, mēs visas daudz varam nest un daudz pagūt, un līdztekus tam būt skaistas un sievišķīgas,” saka V. Bumbiša.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.03.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma