Lai vairotu enerģiju un stiprinātu veselību

Pavasara sākums mūsu organismam, izrādās, ir smagākais posms pēc ilgstošas ziemas. Vājums, nogurums, biežas saaukstēšanās, asinsrites problēmas, miega traucējumi – tas viss liecina par pavasara nogurumu. Ir izsmeltas vitamīnu rezerves, uzkrājušies kaitīgie brīvie radikāļi, kas bojā asinsvadu sieniņas, norāda mediķi. Tas rada nogurumu un citus simptomus – plaisā lūpas, nagi un mati zaudē spīdumu, āda var kļūt sausa un raupja. Iespējams, kļūst grūtāk koncentrēties, pastiprinās aizmāršība, jo ziemas periodā organismam trūcis saules un siltuma.

Lai vairotu enerģiju un stiprinātu savu veselību, pirmais, ko varam darīt pavasarī, ir diedzētu graudu un sēklu lietošana uzturā.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.03.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »