Vērtēšanas komisija apskata rotondu

Trešdien, 28. februārī, Alūksni apmeklēja konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” vērtēšanas komisija. Jau informēts, ka Alūksnes novada pašvaldība šim konkursam pieteikusi vienu objektu, restaurēto Tempļakalna paviljonu – rotondu, savukārt Apes novada pašvaldība – VUGD depo ēku.

“Komisija apskatīja objektu tā atrašanās vietā, novērtēja paveiktos darbus, tikās ar projekta vadītāju Sanitu Adleri un restaurācijas darbu vadītāju Juri Pavlovu no SIA “BŪVFIRMA INBUV”,” laikrakstu informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Projekta pasūtītājs bija Alūksnes novada pašvaldība, tā autors Artūrs Lapiņš no SIA “Arhitektoniskās izpētes grupa”, būvdarbus veica SIA “BŪVFIRMA INBUV”, bet būvuzraudzību – Dāvis Priede no SIA “Būvuzņēmums Restaurators”.

Konkursam tika kvalificēti tie objekti, kas nodoti ekspluatācijā no 2016. gada 1. oktobra līdz 2017. gada 31. decembrim. Balvas tiks sadalītas desmit nominācijās: jaunbūve – sabiedriska ēka; jaunbūve – dzīvojamā ēka; restaurācija; rekonstrukcija; fasāžu renovācija; publiskās ārtelpas objekts; jauna inženierbūve/infrastruktūras būve; inženierbūvju/infrastruktūras būvju rekonstrukcija; ražotnes un loģistikas centri – jaunbūve vai modernizācija; koka būve.

Konkursa rezultātu paziņošana notiks 7. martā.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

No 5. līdz 31. martam Bejas novadpētniecības centrā ceļojošā izstāde ar darbiem no biedrības “Sarkaņu pagasta kultūrmantojums” projekta “Sarkaņu pagasta daba stāsta”. Foto: Inga Sudāre – Špune.

21. martā 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

21. martā 13.00 Māriņkalna tautas namā leļļu teātra “Tims” koncertprogramma “Notikumi virtuvē”.

21. martā Mārkalnes pagasta bibliotēkā Drošības jautājumi internetā – lekcija bērniem un jauniešiem.

Lasīt tālāk »