Vērtēšanas komisija apskata rotondu

Trešdien, 28. februārī, Alūksni apmeklēja konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” vērtēšanas komisija. Jau informēts, ka Alūksnes novada pašvaldība šim konkursam pieteikusi vienu objektu, restaurēto Tempļakalna paviljonu – rotondu, savukārt Apes novada pašvaldība – VUGD depo ēku.

“Komisija apskatīja objektu tā atrašanās vietā, novērtēja paveiktos darbus, tikās ar projekta vadītāju Sanitu Adleri un restaurācijas darbu vadītāju Juri Pavlovu no SIA “BŪVFIRMA INBUV”,” laikrakstu informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Projekta pasūtītājs bija Alūksnes novada pašvaldība, tā autors Artūrs Lapiņš no SIA “Arhitektoniskās izpētes grupa”, būvdarbus veica SIA “BŪVFIRMA INBUV”, bet būvuzraudzību – Dāvis Priede no SIA “Būvuzņēmums Restaurators”.

Konkursam tika kvalificēti tie objekti, kas nodoti ekspluatācijā no 2016. gada 1. oktobra līdz 2017. gada 31. decembrim. Balvas tiks sadalītas desmit nominācijās: jaunbūve – sabiedriska ēka; jaunbūve – dzīvojamā ēka; restaurācija; rekonstrukcija; fasāžu renovācija; publiskās ārtelpas objekts; jauna inženierbūve/infrastruktūras būve; inženierbūvju/infrastruktūras būvju rekonstrukcija; ražotnes un loģistikas centri – jaunbūve vai modernizācija; koka būve.

Konkursa rezultātu paziņošana notiks 7. martā.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »