Alūksni vedīs uz Rīgu

Pavasarī debitēs vēl nebijis pasākums, kurā Alūksne tiks vesta uz Rīgu. Jā, nepārklausījāties, jo 5. maijā vienā no dzīvīgākajiem kultūras centriem Rīgā – Kalnciema kvartālā (Kalnciema iela 35) – būs Alūksnes svētki, uz kuriem aicināti visi, kuri jau Alūksni labi pazīst, un tie, kas vēl ne.

“Tā būs iespēja Alūksni aizvest uz Rīgu un prezentēt to vietā, kur mūsu pilsēta vislabāk iederētos. Iecere sadarboties ar Kalnciema kvartālu radās jau laikā, kad plānojām tur prezentēt Alūksnes kokteili, kas termiņu dēļ neizdevās, toties vienojāmies par īpašiem svētkiem Kalnciema kvartālā pavasarī. Šobrīd jau ir skaidra pasākuma koncepcija, un notiek uzrunāšanas un saskaņošanas darbi,” stāsta svētku koordinatore, sabiedrisko attiecību speciāliste Anda Treija. Viņa priecājas, ka Alūksnes novada pašvaldība šo ideju akceptējusi, un darba grupa jau cītīgi strādā pie organizācijas.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 02.03.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma