Alūksni vedīs uz Rīgu

Pavasarī debitēs vēl nebijis pasākums, kurā Alūksne tiks vesta uz Rīgu. Jā, nepārklausījāties, jo 5. maijā vienā no dzīvīgākajiem kultūras centriem Rīgā – Kalnciema kvartālā (Kalnciema iela 35) – būs Alūksnes svētki, uz kuriem aicināti visi, kuri jau Alūksni labi pazīst, un tie, kas vēl ne.

“Tā būs iespēja Alūksni aizvest uz Rīgu un prezentēt to vietā, kur mūsu pilsēta vislabāk iederētos. Iecere sadarboties ar Kalnciema kvartālu radās jau laikā, kad plānojām tur prezentēt Alūksnes kokteili, kas termiņu dēļ neizdevās, toties vienojāmies par īpašiem svētkiem Kalnciema kvartālā pavasarī. Šobrīd jau ir skaidra pasākuma koncepcija, un notiek uzrunāšanas un saskaņošanas darbi,” stāsta svētku koordinatore, sabiedrisko attiecību speciāliste Anda Treija. Viņa priecājas, ka Alūksnes novada pašvaldība šo ideju akceptējusi, un darba grupa jau cītīgi strādā pie organizācijas.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 02.03.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »