Radioamatierisms – vaļasprieks vairāk nekā 40 gadus

Alūksnes pilsētas bibliotēka šogad aizsākusi pasākumu ciklu “Savējie iedvesmo”. Tā ietvaros bibliotēkā viesosies dažādu paaudžu alūksnieši, kuriem pateicoties, Alūksnes vārds izskanējis ne tikai novadā un pasaulē. Februārī uz sarunu bibliotēkā tika aicināts Gunārs Auseklis, kura vaļasprieks jau vairāk nekā 40 gadus ir radioamatierisms. Alūksnes pilsētas bibliotēkas bibliogrāfe Maija Semjonova aicināja G. Ausekli pastāstīt, kā sākusies šī aizraušanās, bet sarunas gaitā, iesaistoties arī klausītājiem, viņš atbildēja uz jautājumiem, par piedalīšanos radioamatieru sacensībās, par to, kā notiek saziņa ar radioamatierisma entuziastiem pasaulē un kādi ir ieguvumi, nodarbojoties ar šo vaļasprieku.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 02.03.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »