Iespēja piedalīties līnijdeju saietā

Apes novada līnijdeju kolektīvi “Īstās meitenes” no Apes tautas nama un “Stand up” no Gaujienas tautas nama 17. februārī piedalījās Viļakas kultūras nama organizētajā starpnovadu līnijdeju un mūsdienu deju grupu saietā “Mūsdienu un līnijdeju RITMOS” Viļakā.

Pasākumā piedalījās vairāk kā 100 dejotājas no 12 kolektīviem – pasākuma organizatores un namamātes Aijas Leitenas vadītās “Ziemeļmeitas” (Viļaka), “Punktiņi” (Viļakas novada Žīguri), “Šarmantās ogas” (Viļakas novada Rekova), “Cherry Lady” (Viļāni), “Mistērija” (Gulbene), “Raganiņas” (Gulbene), “Nāc līdzi” (Alūksnes novada Mālupe), “Četras debesspuses” (Varakļāni), “Magnolijas” (Dagdas novada Konstantinova), eksotisko deju grupa “Samija” un mēs, Gaujienas “Stand up” un Apes “Īstās meitenes” (attēlos), abu līnijdeju kolektīvu vadītājas Daces Ķelpes vadībā.

Signe Sēkliņa, Gaujienas līnijdeju grupas “Stand up” dalībniece
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 02.03.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »