Dāvina koncertu

Svētdien, 25. februārī pulksten 16, Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes un Apes novada seniori un Alūksnes un Apes novada fonda draugi un atbalstītāji aicināti uz Latvijas Operetes fonda koncertuzvedumu “Lai sasaucamies, lai dziedam!”, kurā Jolanta Strikaite, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks un Nauris Indzeris izdziedās skaistākās latviešu operešu un teātra dziesmas.

“Ar abu novadu pensionāru līderu un vairāku sociālās jomas nevalstisko organizāciju palīdzību uz koncertuzvedumu ielūgti vairāki simti sirmgalvju. Tāpat ielūgumus AANF draugiem, atbalstītājiem un sadarbības partneriem, kā arī iedzīvotājiem, kuri atsaucās aicinājumam pēc ielūgumiem iegriezties fonda birojā. Kopumā uz pasākumu ielūgti 550 cilvēki,” informē fonda pārstāve Ilze Zvejniece.

Pasākumu Alūksnes un Apes novada iedzīvotājiem pieejamu darījis Borisa un Ināras Teterevu fonds Alūksnes un Apes novada fonda projekta “Svētku pakas un pasākumi Alūksnes un Apes novada sirmgalvjiem 2017./2018.gadā” laikā. Šādi koncerti jau kļuvuši par jauku ikgadēju tradīciju.

Alūksnes Kultūras centrs precizē, ka koncerta sākuma laiks ir pulksten 16.00 – tieši tā, kā tas ir norādīts ielūgumos, nevis 19.00, kā tas kļūdīgi minēts pasākumu afišās.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »