Copmaņus pulcēs “Alūksnes žibulis”

Zemledus makšķerniekus 17. un 18. februārī pulcēs festivāls “Alūksnes žibulis”, kas tradicionāli notiks lauku tūrisma un atpūtas centrā “Jaunsētas” Ziemera pagastā. To rīko biedrība “C.ALBULA”.

Tās vadītājs Jānis Skulte informē, ka šogad par festivāla mērķi ir izvirzīts uzdevums popularizēt zemledus makšķerēšanu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu, kā arī noteikt veiksmīgākos žibulētājus. Viņš atgādina, ka katram dalībniekam būs jāuzrāda makšķerēšanas karte un licence, bet tie, kas ar šo vaļasprieku nenodarbojas regulāri, minētos dokumentus varēs iegādāties arī festivāla norises vietā pirms sacensību sākuma.

Sacensības noritēs pēc nolikuma prasībām (ar nolikumu var iepazīties www.aluksnesezers.lv”) un ievērojot Latvijas Republikā noteiktos Makšķerēšanas noteikumus. Labākos žibulētājus noteiks individuālajā vērtējumā, nedalot dalībniekus grupās pēc vecuma un dzimuma. Katrs festivāla dalībnieks notikumā piedalās ar savu līdzdalību – ziedojumu 15 eiro apmērā. Bērni un jaunieši netiek iesaistīti šo ziedotāju lokā, bet labuma saņēmēju skaitā no tā gan.

Uzvarētāju noteikšanai tiks vērtēts šāds loms (pēc zivju kopējā garuma) pieci asari, trīs līdakas un trīs zandarti.

Daina Siņeļņikova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »