Kontrolē riepu protektoru dziļumu

Ziema jau krietnā pusē, un savam spēkratam sarūpētās riepas, īpaši tad, ja tās nav bijušas pirmā svaiguma, ap šo laiku sāk parādīt pirmās nodiluma pazīmes. Tas, protams, var negatīvi ietekmēt satiksmes drošību. Tādēļ Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes (VP VRP) Kārtības policijas nodaļas darbinieki no 12. līdz 18. februārim Alūksnes un Apes novada teritorijās organizē plānveida satiksmes uzraudzības pasākumus ar mērķi kontrolēt transportlīdzekļu riepu protektoru dziļuma atbilstību noteiktajām prasībām. Reidu pirmajās dienās situācija kopumā tiek vērtēta kā laba, jo lielākā daļa pārbaudīto automašīnu ir aprīkotas atbilstoši prasībām, un galu galā – atbilstoši mūspuses ziemai. Pārbaudes vēl turpināsies līdz pat svētdienas vakaram.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 16.02.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »