Olimpiskajām spēlēm gatavi!

No 35 sportistiem trīs, pieplusojot treneri – četri, tā nudien ir ievērojama proporcija Alūksnes novada pārstāvniecībai Latvijas Olimpiskās komandas sastāvā XXIII Ziemas Olimpiskajās spēlēs, kas jau šodien, 9. februārī, sākas Dienvidkorejas pilsētā Pjončhanā.

Savās trešajās Olimpiskajās spēlēs piedalīsies Latvijas biatlona izlases vadošais sportists – Adrejs Rastorgujevs, kopā ar Andreju uz Pjončhanu devies vēl viens alūksnietis – biatlona treneris Intars Berkulis, trešo reizi mūsu valsts Olimpiskās komandas sastāvā iekļauts alūksnietis Intars Dambis, savukārt pirmās Olimpiskās spēles šīs būs vēl vienam Latvijas biatlona izlases dalībniekam no Alūksnes novada – Oskaram Muižniekam. Kā iejutušies Pjončhanā, ar kādiem uzstādījumiem, cerībām un sajūtām sportisti uz Olimpiādi devušies, intervijās no Dienvidkorejas (visi?) “Malienas Ziņām” stāsta paši sportisti.

Dace Plaude, Aivita Lizdika, Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 09.02.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

Februāris – Igaunijas jubilejas mēnesis. No 1. līdz 28. februārim no 10.00 līdz 14.00 Veclaicenes vēstures krātuvē izstāde ar līdzdarbošanos “Robeža, kas vieno”, Veclaicenes bibliotēkā igauņu grāmatu izstāde, Veclaicenes pagasta pārvaldē foto izstāde “Dzīve pierobežā”.

21. februārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

21. februārī 12.30 Veclaicenes pagastā “Kūriņkalnā” “Kāpsim, dziedāsim, iepazīsim mūsu puses 100 kalnus” – “Kūriņkalns” un tā apkārtnes deviņi kalni.

21. februārī 13.00 Veclaicenes tautas namā svinīgs pasākums “Igaunijai 100”.

Lasīt tālāk »