Olimpiskajām spēlēm gatavi!

No 35 sportistiem trīs, pieplusojot treneri – četri, tā nudien ir ievērojama proporcija Alūksnes novada pārstāvniecībai Latvijas Olimpiskās komandas sastāvā XXIII Ziemas Olimpiskajās spēlēs, kas jau šodien, 9. februārī, sākas Dienvidkorejas pilsētā Pjončhanā.

Savās trešajās Olimpiskajās spēlēs piedalīsies Latvijas biatlona izlases vadošais sportists – Adrejs Rastorgujevs, kopā ar Andreju uz Pjončhanu devies vēl viens alūksnietis – biatlona treneris Intars Berkulis, trešo reizi mūsu valsts Olimpiskās komandas sastāvā iekļauts alūksnietis Intars Dambis, savukārt pirmās Olimpiskās spēles šīs būs vēl vienam Latvijas biatlona izlases dalībniekam no Alūksnes novada – Oskaram Muižniekam. Kā iejutušies Pjončhanā, ar kādiem uzstādījumiem, cerībām un sajūtām sportisti uz Olimpiādi devušies, intervijās no Dienvidkorejas (visi?) “Malienas Ziņām” stāsta paši sportisti.

Dace Plaude, Aivita Lizdika, Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 09.02.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »