Ape svinēs 90. dzimšanas dienu

Februārī Apes pilsēta svin savu 90. dzimšanas dienu, un šogad tā tiks atzīmēta visa gada garumā – ar dažādiem koncertiem un notikumiem, kurus apenieši veltīs savai pilsētai un Latvijai tās simtgadē. Pirmais notikums – jau šajā sestdienā, 10. februārī, kad izskanēs Apes dzimšanas dienas koncerts “Mīlestībā savai pilsētai Apei – Latvijā”.

“Mūsu pilsētiņas dzimšanas dienu parasti atzīmējam augustā Pilsētas svētkos, taču šoreiz – apaļajā gadskārtā – to darīsim citādāk kā ierasts, jo kurš gan dzimšanas dienu svin pusgadu pēc tās. Tādēļ svinības notiks īstajā datumā – ar koncertu pulksten 19.00, kurā piedalīsies Apes tautas nama un Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas kolektīvi, ar svētku kūku, salūtu un balli kopā ar grupu “Kontrasts”. Gatavojoties koncertam, kopā ar Apes novadpētnieci Dianu Liepiņu esam izraudzījušies raksturīgākās fotogrāfijas, kas ilustrē katru no deviņām desmitgadēm, un tās vizuāli bagātinās amatiermākslas kolektīvu priekšnesumus,” stāsta Apes tautas nama vadītāja Ilva Sāre.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.02.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

Februāris – Igaunijas jubilejas mēnesis. No 1. līdz 28. februārim no 10.00 līdz 14.00 Veclaicenes vēstures krātuvē izstāde ar līdzdarbošanos “Robeža, kas vieno”, Veclaicenes bibliotēkā igauņu grāmatu izstāde, Veclaicenes pagasta pārvaldē foto izstāde “Dzīve pierobežā”.

21. februārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

21. februārī 12.30 Veclaicenes pagastā “Kūriņkalnā” “Kāpsim, dziedāsim, iepazīsim mūsu puses 100 kalnus” – “Kūriņkalns” un tā apkārtnes deviņi kalni.

21. februārī 13.00 Veclaicenes tautas namā svinīgs pasākums “Igaunijai 100”.

Lasīt tālāk »