Ape svinēs 90. dzimšanas dienu

Februārī Apes pilsēta svin savu 90. dzimšanas dienu, un šogad tā tiks atzīmēta visa gada garumā – ar dažādiem koncertiem un notikumiem, kurus apenieši veltīs savai pilsētai un Latvijai tās simtgadē. Pirmais notikums – jau šajā sestdienā, 10. februārī, kad izskanēs Apes dzimšanas dienas koncerts “Mīlestībā savai pilsētai Apei – Latvijā”.

“Mūsu pilsētiņas dzimšanas dienu parasti atzīmējam augustā Pilsētas svētkos, taču šoreiz – apaļajā gadskārtā – to darīsim citādāk kā ierasts, jo kurš gan dzimšanas dienu svin pusgadu pēc tās. Tādēļ svinības notiks īstajā datumā – ar koncertu pulksten 19.00, kurā piedalīsies Apes tautas nama un Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas kolektīvi, ar svētku kūku, salūtu un balli kopā ar grupu “Kontrasts”. Gatavojoties koncertam, kopā ar Apes novadpētnieci Dianu Liepiņu esam izraudzījušies raksturīgākās fotogrāfijas, kas ilustrē katru no deviņām desmitgadēm, un tās vizuāli bagātinās amatiermākslas kolektīvu priekšnesumus,” stāsta Apes tautas nama vadītāja Ilva Sāre.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.02.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »