Ape svinēs 90. dzimšanas dienu

Februārī Apes pilsēta svin savu 90. dzimšanas dienu, un šogad tā tiks atzīmēta visa gada garumā – ar dažādiem koncertiem un notikumiem, kurus apenieši veltīs savai pilsētai un Latvijai tās simtgadē. Pirmais notikums – jau šajā sestdienā, 10. februārī, kad izskanēs Apes dzimšanas dienas koncerts “Mīlestībā savai pilsētai Apei – Latvijā”.

“Mūsu pilsētiņas dzimšanas dienu parasti atzīmējam augustā Pilsētas svētkos, taču šoreiz – apaļajā gadskārtā – to darīsim citādāk kā ierasts, jo kurš gan dzimšanas dienu svin pusgadu pēc tās. Tādēļ svinības notiks īstajā datumā – ar koncertu pulksten 19.00, kurā piedalīsies Apes tautas nama un Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas kolektīvi, ar svētku kūku, salūtu un balli kopā ar grupu “Kontrasts”. Gatavojoties koncertam, kopā ar Apes novadpētnieci Dianu Liepiņu esam izraudzījušies raksturīgākās fotogrāfijas, kas ilustrē katru no deviņām desmitgadēm, un tās vizuāli bagātinās amatiermākslas kolektīvu priekšnesumus,” stāsta Apes tautas nama vadītāja Ilva Sāre.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.02.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

22. maijā 14.30 Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņa nodarbība “Ko tu zini par drošību?”.

23. maijā, apliecinot savu mīlestību Latvijai, izzinošs brauciens senioriem – Smiltenes novads, Valkas novadu, Strenču novads, Beverīnas novads. Pieteikšanas līdz 18. maijam un informācija pa tālruni 25775584.

23. maijā 10.00 Jaunannas tautas namā senioru ikmēneša tikšanās.

24. maijā 16.30 – 18.30 Alūksnes Muižas parkā pie Eola tempļa skriešanas seriāla “Alūksnes pavasaris” noslēguma kārta.

Lasīt tālāk »