Pirmais “Ziedotāju aplis” Alūksnē izdevies

Alūksnes un Apes novada fonds (AANF) bieži vien ir jaunatklājējs savā darbības jomā, un 1. februārī Alūksne kļuva par vienu no pirmajām vietām Latvijā, kur debitēja Latvijā jauns kopīgas ziedošanas pasākums “Ziedotāju aplis” (Giving Circle). Un debitēja veiksmīgi, jo ziedotājus uzrunāja visi trīs projekti, kopumā solot gandrīz 4000 eiro atbalstu.

Ideja par ziedošanas pasākumu netradicionālā formā pārņemta no angļu kolēģiem, bet Latvijā nesen veiksmīgi īstenota Talsos, Limbažos, Valmierā un nu arī Alūksnē. Sākotnēji AANF aicināja pieteikt idejas projektiem, kas vērsti uz sabiedrisku labumu, kā arī projektus, kas tiek īstenoti Alūksnes un/vai Apes novadā. Iesniegtie projekti tika izvērtēti un trīs labākās idejas izvirzītas “Ziedotāju aplim”.

Pasākums neformālā gaisotnē notika atpūtas klubā “Cita Opera”, kur pulcējās vietējie labdari un viesi no kaimiņnovadu nevalstiskajām organizācijām, tiekoties ar trīs projektu autoriem.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.02.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »