Alūksnes novadā viesosies Kanādas vēstnieks

Trešdien, 24. janvārī, Alūksnes novadu iepazīšanās vizītē apmeklēs Kanādas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Alēns Osērs (Alain Hausser).

Vizītes laikā vēstnieks tiksies ar pašvaldības vadību, kultūras un izglītības jomu atbildīgajiem speciālistiem, apmeklēs divus lielākos novada uzņēmumus SIA “4PLUS” un SIA “CEWOOD”, laikrakstu informē Alūksnes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Tāpat plānota vizīte Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolā un Zemessardzes 31. Kājnieku bataljonā.

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā vēstnieks tiksies ar skolēniem sarunā par Kanādas un Latvijas divpusējām attiecībām, kā arī viesosies Alūksnes Mākslas skolā, kur pulksten 16.15 paredzēts atklāt lielformāta fotogrāfiju izstādi “Arktikas noslēpumi”. Šīs fotogrāfijas uzņēmis bijušais Kanādas vēstnieks Latvijā, Lietuvā un Igaunijā Džons Morisons. Izstāde Alūksnes Mākslas skolā būs apskatāma mēnesi, norāda E. Aploka.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »