“Prāta laboratorijā” gādās rotaļlietas Vidagas skoliņai

Jau šo sestdien, 27. janvārī, pulksten 18.00 Apes tautas namā norisināsies ceturtā šīs sezonas erudīcijas spēle “Prāta laboratorija”, un šoreiz dalībnieki tiek aicināti ziedot attīstošo rotaļlietu iegādei Vidagas Sikšņu skolas pirmsskolas grupu audzēkņiem.

“Virešu pagasta Vidagā pirmsskolas vecuma bērnu skaits pēdējos gados ir palielinājies, tāpēc sadarbībā ar Alūksnes un Apes novada fondu šoreiz gādāsim, lai mazajiem ķipariem iemirdzētos acis un viņi apgūtu jaunas prasmes spēlēs ar mūsdienīgām un kvalitatīvām rotaļlietām,” stāsta erudīcijas spēles organizatore Arita Zvejniece.

Komandas divu līdz piecu dalībnieku sastāvā, kā ierasts, aicinātas sūtīt pieteikumus pa e-pastu prata.labo ratorija@gmail.com vēl līdz 24. janvārim. Pieteikuma e-pastā jānorāda komandas nosaukums, pārstāvētā pilsēta vai pagasts, kā arī viena no dalībniekiem kontaktinformācija. Arī šoreiz lūgti pieteikties individuālie dalībnieki spēlei Atvērtajā komandā. “Tāpat aicinām arī spēles atbalstītājus dāvāt pašdarinātas lietas, suvenīrus vai citas balviņas labākajām komandām. No sirds pateicamies tiem mājražotājiem, rokdarbniekiem, zemnieku saimniecībām, pašvaldībām, organizācijām un uzņēmumiem, kas nesavtīgi atvēlējuši savus darinājumus un ražojumus spēlētājiem,” pauž A. Zvejniece.

Jāatgādina, ka šīs sezonas laikā “Prāta laboratorijā” ziedojumos kopumā savākti jau 1359,5 eiro, iegādājot būrus, smiltis un barību dzīvnieku mājai “Astes un ūsas” (568,5 eiro), pledus un spilvenus Opekalna baznīcai (307 eiro), Apes senioru klubam “Tandēms” dzijas un sadzīves priekšmetus (258 eiro) un Apes baznīcas draudzei dziesmu grāmatas (226 eiro).

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma