Šogad solītie lielie ceļu remonti

2018. gadā valsts autoceļu tīklā plānoti darbi 152 objektos, no tiem 26 būs finansēti no Eiropas Savienības (ES) fondiem, bet 126 – no valsts budžeta. Kopumā dažādu veidu darbi plānoti 1200 kilometros, tostarp Alūksnes novadā.

“Kopumā šogad valsts autoceļu remontdarbiem un uzturēšanai būs pieejami 307 miljoni eiro, kas ir par 35,8 miljoniem vairāk nekā pērn,” informē VAS “Latvijas Valsts ceļi” komunikācijas daļa.

Mūspusē lielākie būvdarbi 2018. gadā notiks uz šosejas Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (A2) (Veclaicene) no 88,10. līdz 95,20. kilometram.

Kā viens no lielākajiem satiksmes drošības uzlabošanas projektiem minēta satiksmes drošības uzlabošana uz autoceļa P34 Sinole – Zeltiņi – Silakrogs apdzīvotā vietā Strautiņi, 34,97. līdz 35,16. kilometram, kur paredzēta autobusu pieturas, gājēju pārejas, ietves un apgaismojuma sakārtošana.

Šogad valsts autoceļu tīklā plānoti arī vēsturiski apjomīgākie grants autoceļu remontdarbi, tiem ir novirzīti 34,8 miljoni eiro. Prioritāri paredzēts sakārtot vietējos autoceļus, uz kuriem ir lielākā satiksmes intensitāte, vairāk brauc kravas transports un kurus izmanto lielāks skaits cilvēku. Darbi notiks 98 vietējo autoceļu posmos ar kopējo garumu 396 kilometri.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

22. maijā 14.30 Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņa nodarbība “Ko tu zini par drošību?”.

23. maijā, apliecinot savu mīlestību Latvijai, izzinošs brauciens senioriem – Smiltenes novads, Valkas novadu, Strenču novads, Beverīnas novads. Pieteikšanas līdz 18. maijam un informācija pa tālruni 25775584.

23. maijā 10.00 Jaunannas tautas namā senioru ikmēneša tikšanās.

24. maijā 16.30 – 18.30 Alūksnes Muižas parkā pie Eola tempļa skriešanas seriāla “Alūksnes pavasaris” noslēguma kārta.

Lasīt tālāk »