Aicina seniorus piedalīties dokumentālajā filmā

Dokumentālās filmas ”Uzlūdz dāmas!”, kas stāsta par senioru sociālo dzīvi, veidotāji meklē varoņus savam kinostāstam un aicina atsaukties seniorus, kas labprāt piedalītos šajā projektā. “Mums ir svarīgi parādīt senioru dzīvi arī ārpus Rīgas, tādēļ lūdzam reģionālo laikrakstu palīdzību, rosinot seniorus atsaukties,” ar šādu lūgumu redakcijā vēršas jaunā režisore Katrīna Tomašicka.

K. Tomašicka ir jaunā režisore, kura pašlaik strādā pie savas pilnmetrāžas dokumentālās filmas “Uzlūdz dāmas!”. Filmas idejai ir noticējis Valsts Kultūrkapitāla fonds, atbalstot filmas rašanos finansiāli. “Tā stāsta par senioru sociālo dzīvi, jaunu attiecību un mīlestības meklējumiem, tādējādi cenšoties lauzt barjeras un stereotipus par to, ka dzīve pēc 60 apstājas, ka iemīlēšanās,” filmas sižetu ieskicē režisore.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 09.01.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma