Aicina seniorus piedalīties dokumentālajā filmā

Dokumentālās filmas ”Uzlūdz dāmas!”, kas stāsta par senioru sociālo dzīvi, veidotāji meklē varoņus savam kinostāstam un aicina atsaukties seniorus, kas labprāt piedalītos šajā projektā. “Mums ir svarīgi parādīt senioru dzīvi arī ārpus Rīgas, tādēļ lūdzam reģionālo laikrakstu palīdzību, rosinot seniorus atsaukties,” ar šādu lūgumu redakcijā vēršas jaunā režisore Katrīna Tomašicka.

K. Tomašicka ir jaunā režisore, kura pašlaik strādā pie savas pilnmetrāžas dokumentālās filmas “Uzlūdz dāmas!”. Filmas idejai ir noticējis Valsts Kultūrkapitāla fonds, atbalstot filmas rašanos finansiāli. “Tā stāsta par senioru sociālo dzīvi, jaunu attiecību un mīlestības meklējumiem, tādējādi cenšoties lauzt barjeras un stereotipus par to, ka dzīve pēc 60 apstājas, ka iemīlēšanās,” filmas sižetu ieskicē režisore.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 09.01.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »