Iepazīst tālo un eksotisko Dienvidkoreju

Viens no nozīmīgākajiem notikumiem pasaulē šogad būs XXIII Ziemas olimpiskās spēles, kas jau pavisam drīz – no 9. līdz 25. februārim – norisināsies Phjončhanā, Dienvidkorejā. Tā ir sena valsts ar 5000 gadus senu vēsturi, kas mūsdienās kļuvusi par augsti attīstītu valsti ar augstu dzīves līmeni un vienu no lielākajām Āzijas ekonomikām. Pērnā gada rudenī Dienvidkoreju paša acīm skatīja alūksnietis Ivars Līdaciņš. Viņš ir Agra Veismaņa vadītās Balvu kultūras nama vidējās paaudzes deju kopas “Nebēda” dalībnieks un kolektīva sastāvā piedalījās 46. Andongas Masku deju festivālā. “Nebēda” tajā ieguva “Grand Prize” un septiņus miljonus vonu, kas ir aptuveni pieci tūkstoši eiro, lielu naudas balvu.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 05.01.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »