Aicina uz džeza teātra izrādi “Pēc pusnakts”

Sestdien, 6. janvārī, pulksten 17.00 Alūksnes Kultūras centrā būs skatāma izrāde “Pēc pusnakts / After Midnight”, kurā piedalīsies pasaulslavenais latviešu pianists Andrejs Osokins, pianiste un dziedātāja Katrīna Gupalo, horeogrāfe un dejotāja Gabija Bīriņa un sitaminstrumentālists Elvijs Endelis. Izrādes video mākslinieks – Jānis Romanovskis.

Šī izrāde pārsteigs skatītājus ar spilgtiem sižeta un mūzikas pavērsieniem, krāšņu šovu un novatorisku pieeju skatuves mākslai, informē Alūksnes Kultūras centra mārketinga speciālists Gints Skulte.

Iestudējumā maigas, romantiskas, bet tajā pašā laikā draiskas, koķetas un izaicinošas būtnes klejojumi savās fantāzijās norit nakts piedzīvojumu, netveramu vīziju un sapņu atmosfērā. Iestudējumā skanēs Amerikas mūzikas zelta laikmeta kompozīcijas – Kola Portera, Reja Čārlza, Merilinas Monro, Ninas Simones, Džordža Geršvina, Džūlijas Londonas un Ellas Ficdžeraldas dziesmas un melodijas.

Andrejs Osokins par dalību iestudējumā saka: “Man tas ir liels izaicinājums un uzdrošināšanās, jo šajā izrādē esmu gan aktiera, gan komponista aranžētāja, gan koncertpianista lomā. Tā ir fantastiska sajūta, veidot un piedalīties izrādē, kur savijas teātris, džezs, deja, klasiskā klaviermūzika, gaismas, video projekcijas, kas viss ir integrēts vienā stāstījumā.”

Katrīna Gupalo papildina: “Katra izrāde mani uzlādē ar milzīgu enerģijas lādiņu, iedvesmu un fantastisko saspēli ar kolēģiem, kur katrreiz ir savas īpašas nianses, krāsas un emocijas.”

Iespējams, ka daļai Alūksnes Kultūras centra apmeklētāju Andreja Osokina un Katrīnas Gupalo sadarbība jau ir labi zināma un spilgti palikusi atmiņā no koncertprogrammas “100 gadi ar Piafu” 2015. gadā – un palicis prātā kā viens no skaistākajiem Alūksnes Kultūras centrā redzētajiem koncertiem!

Tāpat alūksniešiem sveša nav lieliskā un šarmantā horeogrāfe un dejotāja Gabija Bīriņa – viņa bija viena no dalībniecēm iespaidīgajā un saviļņojošā deju izrādē “VISU”, kura Alūksnē bija vērojama vēl nesen – šogad rudenī.

Džeza teātra izrādi “Pēc pusnakts / After Midnight” organizē mākslinieku un producentu apvienība “Aira Laiviņa Artists”.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties Alūksnes Kultūras centrā, kā arī citās “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

19. oktobrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņš “Neparastie dzīvnieki”.

19. oktobrī 22.00 Liepnas tautas namā diskoballe.

20. oktobrī 10.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk.

Lasīt tālāk »