Kādi izskatās eņģeļi jeb kopā sanākšanai ir liels spēks

Gaidot Ziemassvētkus, daudz runājam par eņģeļiem. Kāds gan izskatās eņģelis? Eņģelis esot dvēseliska saprātīga būtne, kas pilda un vēsta augstāko spēku gribu un kam piemīt pārcilvēciskas spējas. Bieži tiek attēloti cilvēku izskatā ar sniegbaltiem spārniem aiz muguras. Vismaz kaut kā tā vēsta vārdnīca. Bet varbūt eņģeļi ir ar tilla svārciņiem, sarkanu bizi, krustdūrienā izšūtiem lina spārniem vai ar zaļu vilnas bereti…? Jā, tagad noteikti, jo tieši tādas spārnotās būtnes Ziemassvētku noskaņā tapa Ilzenes pagasta “Jaunzvirgzdiņu” pirtī.

Šīs ir jau trešās radošās darbnīcas, ko svētdienu pēcpusdienās rīko viesmīlīgās vietas saimniece, pirtniece Santa Melece ar domubiedriem. Viņa uzsver, ka ne jau rezultāts ir galvenais, bet noskaņa. “Kopā sanākšanai ir apbrīnojams spēks,” ir pārliecināta Santa, un par to pārliecinājās katrs viesis, kas aizvadītajā svētdienā pa sniegoto taciņu aizbrida līdz omulīgajai “Jaunzvirgzdiņu” pirtij.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 22.12.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

24. janvārī Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana „Darbnīca dvēselei” –“…kas ar lellēm nespēlējās, tas laimi neredzēja…”.

24. janvārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

24. janvārī 10.00 Jaunannas bibliotēkā senioru tikšanās sadarbībā tautas namu. Kavēšanās atmiņās, aplūkojot vecos foto albumus.

25. janvārī 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

Lasīt tālāk »