Kādi izskatās eņģeļi jeb kopā sanākšanai ir liels spēks

Gaidot Ziemassvētkus, daudz runājam par eņģeļiem. Kāds gan izskatās eņģelis? Eņģelis esot dvēseliska saprātīga būtne, kas pilda un vēsta augstāko spēku gribu un kam piemīt pārcilvēciskas spējas. Bieži tiek attēloti cilvēku izskatā ar sniegbaltiem spārniem aiz muguras. Vismaz kaut kā tā vēsta vārdnīca. Bet varbūt eņģeļi ir ar tilla svārciņiem, sarkanu bizi, krustdūrienā izšūtiem lina spārniem vai ar zaļu vilnas bereti…? Jā, tagad noteikti, jo tieši tādas spārnotās būtnes Ziemassvētku noskaņā tapa Ilzenes pagasta “Jaunzvirgzdiņu” pirtī.

Šīs ir jau trešās radošās darbnīcas, ko svētdienu pēcpusdienās rīko viesmīlīgās vietas saimniece, pirtniece Santa Melece ar domubiedriem. Viņa uzsver, ka ne jau rezultāts ir galvenais, bet noskaņa. “Kopā sanākšanai ir apbrīnojams spēks,” ir pārliecināta Santa, un par to pārliecinājās katrs viesis, kas aizvadītajā svētdienā pa sniegoto taciņu aizbrida līdz omulīgajai “Jaunzvirgzdiņu” pirtij.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 22.12.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

Aprīļa piektdienās 16.00 un 17.00 Mārkalnes tautas namā vingrošanas nodarbības projektā „Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”.

22. aprīlī 18.00 Malienas tautas namā viesosies Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātris “Slieksnis” ar Marka Kamoleti komēdiju “Pidžama sešiem”.

23. aprīlī 12.00Alūksnes pilsētas bibliotēkas abonementā Jauno grāmatu diena, jauno grāmatu apskats.

23. aprīlī 15.30 Liepnas tautas namā rokdarbu pulciņa 5 gadu jubilejas izstādes “Mēs Latvijai” atklāšana, izstāde skatāma līdz 4. maijam.

Lasīt tālāk »