Galvenā egle šogad iemirdzas pie Bībeles muzeja

Pirmajā Adventes svētdienā, 3. decembrī, Alūksnē tika iedegta novada galvenā egle. Tā šogad atrodas laukumā pie Bībeles muzeja/ Tūrisma informācijas centra ēkas.

Galvenā novada svētku egle svētdien tika iedegta kupli apmeklētā svētku pasākumā “Meklēsim brīnumus kopā!”. Jau pirms pulksten 17.00 pilsētas centrā pulcējās ļaudis, lai kopīgi noskatītos koncertuzvedumu “Rūķu ciems”. Tajā gan lielus, gan mazus ar dziesmām priecēja Lilija – Ilva Karro un Roze – Ieva Malteniece, bet svētku pasākumu atklāja Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins. Viņš klātesošos apsveica ar pirmo Adventu un uzsvēra, ka Ziemassvētki ir ģimeņu pasākums. “Es jums šajos Ziemassvētkos novēlu nevienu neaizmirst un nevienam nebūt aizmirstam. Katram, protams, atrast Ziemassvētku brīnumu, laimīgus Ziemassvētkus! Lai pietiek laika un enerģijas izdarīt visus labos darbus! Un galvenais – lai jums visiem laba veselība!” vēlēja A. Fomins.

Tad rūķu meitenes aicināja tuvāk skatuvei, lai ietu rotaļās, un pēc laika, visiem sadodoties rokās un izveidojot improvizētu Ziemassvētku vilcienu, skaļām gavilēm skanot, koši iemirdzējās arī svētku egle. Īpašs prieks par to bija mazajiem alūksniešiem, kas kopā ar Liliju un Rozi turpināja iet rotaļās, dziedāt dziesmas un minēt mīklas, bet pieaugušie vērtēja, ka egle šogad patiešām ir ļoti gaumīga un koša, novietota tai atbilstošā vietā, kur to var aplūkot ne tikai alūksnieši, bet arī ikviens garāmbraucējs. Tā tagad lieliski papildina visus pārējos pilsētas svētku rotājumus, kas īpaši tumšajā diennakts laikā krāšņi iemirdzas gan ielās, gan parkā, dzīvojamo māju logos un pie ēkām.

Aivita Lizdika

1 komentārs

  1. alūksniete:

    ļoti skaista šogad egle, paldies!

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma