Galvenā egle šogad iemirdzas pie Bībeles muzeja

Pirmajā Adventes svētdienā, 3. decembrī, Alūksnē tika iedegta novada galvenā egle. Tā šogad atrodas laukumā pie Bībeles muzeja/ Tūrisma informācijas centra ēkas.

Galvenā novada svētku egle svētdien tika iedegta kupli apmeklētā svētku pasākumā “Meklēsim brīnumus kopā!”. Jau pirms pulksten 17.00 pilsētas centrā pulcējās ļaudis, lai kopīgi noskatītos koncertuzvedumu “Rūķu ciems”. Tajā gan lielus, gan mazus ar dziesmām priecēja Lilija – Ilva Karro un Roze – Ieva Malteniece, bet svētku pasākumu atklāja Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins. Viņš klātesošos apsveica ar pirmo Adventu un uzsvēra, ka Ziemassvētki ir ģimeņu pasākums. “Es jums šajos Ziemassvētkos novēlu nevienu neaizmirst un nevienam nebūt aizmirstam. Katram, protams, atrast Ziemassvētku brīnumu, laimīgus Ziemassvētkus! Lai pietiek laika un enerģijas izdarīt visus labos darbus! Un galvenais – lai jums visiem laba veselība!” vēlēja A. Fomins.

Tad rūķu meitenes aicināja tuvāk skatuvei, lai ietu rotaļās, un pēc laika, visiem sadodoties rokās un izveidojot improvizētu Ziemassvētku vilcienu, skaļām gavilēm skanot, koši iemirdzējās arī svētku egle. Īpašs prieks par to bija mazajiem alūksniešiem, kas kopā ar Liliju un Rozi turpināja iet rotaļās, dziedāt dziesmas un minēt mīklas, bet pieaugušie vērtēja, ka egle šogad patiešām ir ļoti gaumīga un koša, novietota tai atbilstošā vietā, kur to var aplūkot ne tikai alūksnieši, bet arī ikviens garāmbraucējs. Tā tagad lieliski papildina visus pārējos pilsētas svētku rotājumus, kas īpaši tumšajā diennakts laikā krāšņi iemirdzas gan ielās, gan parkā, dzīvojamo māju logos un pie ēkām.

Aivita Lizdika

1 komentārs

  1. alūksniete:

    ļoti skaista šogad egle, paldies!

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

19. septembrī 10.00 Alsviķu kultūras nama senioru kopas “Noskaņa” dalībnieku ikmēneša tikšanās ar sportiski atraktīvām izdarībām.

19. septembrī 15.00 Malienas tautas nama mazajā zālē literāri muzikāla pēcpusdiena “Nesaki – rudens…”.

20. septembrī 14.30 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā “Erudītu klubiņš” par tēmu “Visums”.

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

Lasīt tālāk »