Galvenā egle šogad iemirdzas pie Bībeles muzeja

Pirmajā Adventes svētdienā, 3. decembrī, Alūksnē tika iedegta novada galvenā egle. Tā šogad atrodas laukumā pie Bībeles muzeja/ Tūrisma informācijas centra ēkas.

Galvenā novada svētku egle svētdien tika iedegta kupli apmeklētā svētku pasākumā “Meklēsim brīnumus kopā!”. Jau pirms pulksten 17.00 pilsētas centrā pulcējās ļaudis, lai kopīgi noskatītos koncertuzvedumu “Rūķu ciems”. Tajā gan lielus, gan mazus ar dziesmām priecēja Lilija – Ilva Karro un Roze – Ieva Malteniece, bet svētku pasākumu atklāja Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins. Viņš klātesošos apsveica ar pirmo Adventu un uzsvēra, ka Ziemassvētki ir ģimeņu pasākums. “Es jums šajos Ziemassvētkos novēlu nevienu neaizmirst un nevienam nebūt aizmirstam. Katram, protams, atrast Ziemassvētku brīnumu, laimīgus Ziemassvētkus! Lai pietiek laika un enerģijas izdarīt visus labos darbus! Un galvenais – lai jums visiem laba veselība!” vēlēja A. Fomins.

Tad rūķu meitenes aicināja tuvāk skatuvei, lai ietu rotaļās, un pēc laika, visiem sadodoties rokās un izveidojot improvizētu Ziemassvētku vilcienu, skaļām gavilēm skanot, koši iemirdzējās arī svētku egle. Īpašs prieks par to bija mazajiem alūksniešiem, kas kopā ar Liliju un Rozi turpināja iet rotaļās, dziedāt dziesmas un minēt mīklas, bet pieaugušie vērtēja, ka egle šogad patiešām ir ļoti gaumīga un koša, novietota tai atbilstošā vietā, kur to var aplūkot ne tikai alūksnieši, bet arī ikviens garāmbraucējs. Tā tagad lieliski papildina visus pārējos pilsētas svētku rotājumus, kas īpaši tumšajā diennakts laikā krāšņi iemirdzas gan ielās, gan parkā, dzīvojamo māju logos un pie ēkām.

Aivita Lizdika

1 komentārs

  1. alūksniete:

    ļoti skaista šogad egle, paldies!

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma