Piedāvās radošās nodarbības

Pirmdien, 4. decembrī, Alūksnes novada Sabiedrības centrā notiks nodarbība “Mākslas terapija – sākums”, kurā uz ieskatu un praktisku darbošanos mākslas terapijā aicināts ikviens interesents.

Nodarbību organizēs nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”. Tā būs daļa no projekta “Radošā potenciāla skola”, kas tiek īstenots ar Ziemeļvalstu Ministru padomes un Alūksnes novada pašvaldības finansiālu atbalstu. Mākslas terapijā māksla un radošais process tiek izmantots terapeitiskā kontekstā, lai uzlabotu un veicinātu cilvēka garīgo, emocionālo un fizisko labklājību. Mākslas terapijā cilvēks tiek aicināts savas domas, jūtas un vajadzības uzzīmēt, uzgleznot, izveidot no māla vai plastilīna, salikt kā kolāžu no attēliem vai atrast citu piemērotu mākslinieciskās izteiksmes veidu. Šajā terapijā tiek izmantoti gan vārdi, gan bezvārdu “valoda” – māksla. Nodarbību vadīs mākslas terapeite Iveta Jermolājeva no Cēsīm. Lai tajā piedalītos, nav noteikts ne vecuma ierobežojums, ne dalības maksa.

Tiesa, kā norāda projekta “Radošā potenciāla skola” koordinatore Ilze Zvejniece, šī nebūs vienīgā radošā nodarbība nākamajā nedēļā. “Sestdien, 9. decembrī, pulksten 12.00 būs iespēja mācīties pašiem pagatavot draudzīgu kosmētiku – zobu pastu un roku krēmu. Darbnīcu vadīs Daina Binde no Apes novada. Materiāli tiks nodrošināti, bet dalībnieki aicināti paņemt līdzi slēgtus trauciņus gala rezultāta nogādāšanai mājās,” viņa informē. Uz šo nodarbību vēlama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 28363043.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »