Piedāvās radošās nodarbības

Pirmdien, 4. decembrī, Alūksnes novada Sabiedrības centrā notiks nodarbība “Mākslas terapija – sākums”, kurā uz ieskatu un praktisku darbošanos mākslas terapijā aicināts ikviens interesents.

Nodarbību organizēs nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”. Tā būs daļa no projekta “Radošā potenciāla skola”, kas tiek īstenots ar Ziemeļvalstu Ministru padomes un Alūksnes novada pašvaldības finansiālu atbalstu. Mākslas terapijā māksla un radošais process tiek izmantots terapeitiskā kontekstā, lai uzlabotu un veicinātu cilvēka garīgo, emocionālo un fizisko labklājību. Mākslas terapijā cilvēks tiek aicināts savas domas, jūtas un vajadzības uzzīmēt, uzgleznot, izveidot no māla vai plastilīna, salikt kā kolāžu no attēliem vai atrast citu piemērotu mākslinieciskās izteiksmes veidu. Šajā terapijā tiek izmantoti gan vārdi, gan bezvārdu “valoda” – māksla. Nodarbību vadīs mākslas terapeite Iveta Jermolājeva no Cēsīm. Lai tajā piedalītos, nav noteikts ne vecuma ierobežojums, ne dalības maksa.

Tiesa, kā norāda projekta “Radošā potenciāla skola” koordinatore Ilze Zvejniece, šī nebūs vienīgā radošā nodarbība nākamajā nedēļā. “Sestdien, 9. decembrī, pulksten 12.00 būs iespēja mācīties pašiem pagatavot draudzīgu kosmētiku – zobu pastu un roku krēmu. Darbnīcu vadīs Daina Binde no Apes novada. Materiāli tiks nodrošināti, bet dalībnieki aicināti paņemt līdzi slēgtus trauciņus gala rezultāta nogādāšanai mājās,” viņa informē. Uz šo nodarbību vēlama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 28363043.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

15. decembrī 12.00 Gaujienas tautas namā Ziemassvētku tirdziņš.

15. decembrī 14.00 Jaunannas tautas namā Ziemassvētku pasākums Jaunannas senioriem “Iededz gaismu savā sirdī” (Jaunannas tautas nama bērnu ansamblis “Pipariņi”, Alūksnes Kultūras centra mazie dziedātāji un Zintis Krakops). Pasākumam pieteikties līdz 12. decembrim “Pie Andas”.

15. decembrī no 14.00 līdz 15.00 Alūksnes pilsētas bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Sagaidīsim Ziemassvētkus!”.

15. decembrī 15.00 Jaunlaicenes tautas namā četru pagastu pensionāru gada nogales svētku pēcpusdiena “Šai baltā ikdienā, brīdi stāt”.

Lasīt tālāk »