Piedāvās radošās nodarbības

Pirmdien, 4. decembrī, Alūksnes novada Sabiedrības centrā notiks nodarbība “Mākslas terapija – sākums”, kurā uz ieskatu un praktisku darbošanos mākslas terapijā aicināts ikviens interesents.

Nodarbību organizēs nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”. Tā būs daļa no projekta “Radošā potenciāla skola”, kas tiek īstenots ar Ziemeļvalstu Ministru padomes un Alūksnes novada pašvaldības finansiālu atbalstu. Mākslas terapijā māksla un radošais process tiek izmantots terapeitiskā kontekstā, lai uzlabotu un veicinātu cilvēka garīgo, emocionālo un fizisko labklājību. Mākslas terapijā cilvēks tiek aicināts savas domas, jūtas un vajadzības uzzīmēt, uzgleznot, izveidot no māla vai plastilīna, salikt kā kolāžu no attēliem vai atrast citu piemērotu mākslinieciskās izteiksmes veidu. Šajā terapijā tiek izmantoti gan vārdi, gan bezvārdu “valoda” – māksla. Nodarbību vadīs mākslas terapeite Iveta Jermolājeva no Cēsīm. Lai tajā piedalītos, nav noteikts ne vecuma ierobežojums, ne dalības maksa.

Tiesa, kā norāda projekta “Radošā potenciāla skola” koordinatore Ilze Zvejniece, šī nebūs vienīgā radošā nodarbība nākamajā nedēļā. “Sestdien, 9. decembrī, pulksten 12.00 būs iespēja mācīties pašiem pagatavot draudzīgu kosmētiku – zobu pastu un roku krēmu. Darbnīcu vadīs Daina Binde no Apes novada. Materiāli tiks nodrošināti, bet dalībnieki aicināti paņemt līdzi slēgtus trauciņus gala rezultāta nogādāšanai mājās,” viņa informē. Uz šo nodarbību vēlama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 28363043.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »