Abonēšanas kampaņas pirmajā mēnesī – par 4300 abonementu vairāk nekā pērn

Jaunās abonēšanas sezonas pirmajā mēnesī – oktobrī – noformēti 113 700 abonementu jeb par 4308 abonementiem vairāk nekā 2017. gada oktobrī, laikrakstu informē VAS “Latvijas Pasts” ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Būtiski pieaudzis tieši to abonementu skaits, kas noformēti interneta vietnē www.abone.pasts.lv.

Līdz 2017. gada 31. oktobrim “Latvijas Pasta” abonēšanas interneta vietnē www. abone.pasts.lv, pasta nodaļās, pie pastniekiem un pa informatīvo tālruni 67008001 vai 27008001 noformēto preses izdevumu skaits salīdzinājumā ar analogu periodu pagājušajā gadā pieaudzis par 4,6%. Par 19,2% palielinājies internetā abonēto laikrakstu un žurnālu skaits, to īpatsvars veido jau 43% no kopējā abonementu skaita, bet joprojām visvairāk preses izdevumu – 48% – klienti abonē pasta nodaļās.

Arī šogad turpinās iepriekšējos gados vērojamā tendence, palielinoties ilgākam laika periodam noformēto abonementu skaitam: salīdzinot ar 2016. gada oktobri, šogad par 9,6% pieaudzis 10 līdz 12 mēnešiem abonēto preses izdevumu apjoms. No 2017. gada oktobrī abonēto izdevumu kopskaita 90% abonēti tieši šādam laikposmam. Savukārt periodam no pusgada līdz deviņiem mēnešiem abonēti 7% izdevumu, vienam līdz trim mēnešiem – 2% un tikai 0,2% – četriem līdz sešiem mēnešiem.

Augstāka abonēšanas aktivitāte ir reģionos, kur noformēti 76% visu abonementu. Interneta vietnē www.abo ne.pasts.lv, pasta nodaļās un pie pastniekiem Latvijā izdoto preses izdevumu abonēšana 2018. gadam iespējama līdz 2017. gada 27. decembrim, bet, izmantojot informatīvo tālruni 67008001 vai 27008001, – līdz 18. decembrim. Ārvalstu preses izdevumus “Latvijas Pasta” interneta vietnē, pasta nodaļās un pie pastniekiem varēs abonēt līdz 15. decembrim, bet, zvanot uz informatīvo tālruni, – līdz 12. decembrim.

Jāpiebilst, ka laikrakstu “Malienas Ziņas” var abonēt arī redakcijā, un tas ir iespējams arī pēdējās gada dienās – līdz pat 29. decembrim (ieskaitot). Tāpat atgādinām, ka līdz 19. novembrim spēkā ir īpašā cena – abonējot gadam, laikraksts izmaksā 45 eiro. Noformēt abonementu var arī, zvanot uz redakciju pa tālruni 64307062.

“Latvijas Pasts” uzsver, ka iecienītos preses izdevumus 2018. gadam iespējams abonēt jebkurā laikā arī pēc abonēšanas kampaņas noslēguma – Latvijā izdotie attiecīgā abonēšanas perioda laikraksti un žurnāli tiks piegādāti jau pēc divām darbdienām, ja šādi būs noteicis izdevējs, pārējie izdevumi tiks piegādāti, sākot ar katra pilnā mēneša sākumu, bet ārvalstu drukāto mediju saņemšanas laiks būs atkarīgs no piegādātāja noteiktā grafika un konkrētā abonementa cenu perioda.

Patlaban “Latvijas Pastā” 2018. gadam iespējams abonēt 724 preses izdevumus – 51 Latvijā izdotu laikrakstu, 193 žurnālus, 54 novadu preses izdevumus un 426 ārvalstu laikrakstus un žurnālus.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »