Jaunieši un deputāti sacentīsies erudīcijā

Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā ceturtdien, 16. novembrī pulksten 18.00, Alūksnes Kultūras centra mazajā zālē notiks erudīcijas spēle “Mēs mīlam tevi, Alūksne!”, kurā piedalīsies Alūksnes jaunieši un Alūksnes novada domes deputāti.

“Lai tuvinātos ar vietējiem politiķiem, pirms diviem gadiem, izmantojot pašlaik visai populāru komunikācijas veidu – izaicinājumu, Alūksnes jaunieši izaicināja Alūksnes novada domes deputātus uz sniega rakšanu Pilssalā. Deputātu atbildes solis bija izaicinājums jauniešiem uz košumkrūmu stādīšanu Tempļa kalnā. Šoreiz Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā jaunieši un deputāti tiksies erudīcijas spēlē “Mēs mīlam tevi, Alūksne!”,” stāsta Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Evija Eglīte, kura arī vadīs šo spēli.

Viņa atklāj, ka spēle būs veidota pēc populārās televīzijas spēles “Es mīlu tevi, Latvija!” principa un tajā piedalīsies pieci jaunieši, kā arī pieci deputāti no visām piecām partijām, kas ir pārstāvētas Alūksnes novada domē. Aicinājums jauniešiem pieteikties spēlē jau guvis ievērību sociālajos tīklos un tai pieteikties varēja līdz vakardienai. Sekot spēles norisei, kas solās būt jautra un atraktīva, klātienē aicināts ikviens interesents.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

11., 12. augustā Ziemera pagastā malēniešu valodas nometne “Ja es naboutu nū tuos pusas…” (Vaclaicenas un Zīmara mielā)
11. augustā 10.00 – 10.30 Pīrakstīšanuos un reita kopijs, 10.30 – 11.00 Vaļā taisīšana, 11.00 – 12.20 Dace Markus “Malenīšu pīvīnūtuo vērteiba Baltijā, Eiropā un pasaulā”, 13.00 -14.00 Iztarkškiešanuos pa maleniski sīna škounī, 14.00 – 15.00 Pusdīna, 15.00 – 17.00 Darbuošanuos ar pierstīm, rūkuom, muti un vusu citu, 17.00 – 18.00 Launaga kopijs, 17.00 Puorguojins ar valla dzeišanu uz Dieliņkollu, 20.00 Ieššana, stuostiņi, rūtaļas un prīkšnasumi Dieliņkollā. 12. augustā 9.45 Reita īkustiešanuos, 10.00 – 10.30 Reita kopijs, 10.30 – 11.15 Saulvedis Cimermanis “Zīmeļaustrumvidzemas ļaužu veidūšanuos”,

Lasīt tālāk »