Jaunieši un deputāti sacentīsies erudīcijā

Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā ceturtdien, 16. novembrī pulksten 18.00, Alūksnes Kultūras centra mazajā zālē notiks erudīcijas spēle “Mēs mīlam tevi, Alūksne!”, kurā piedalīsies Alūksnes jaunieši un Alūksnes novada domes deputāti.

“Lai tuvinātos ar vietējiem politiķiem, pirms diviem gadiem, izmantojot pašlaik visai populāru komunikācijas veidu – izaicinājumu, Alūksnes jaunieši izaicināja Alūksnes novada domes deputātus uz sniega rakšanu Pilssalā. Deputātu atbildes solis bija izaicinājums jauniešiem uz košumkrūmu stādīšanu Tempļa kalnā. Šoreiz Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā jaunieši un deputāti tiksies erudīcijas spēlē “Mēs mīlam tevi, Alūksne!”,” stāsta Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Evija Eglīte, kura arī vadīs šo spēli.

Viņa atklāj, ka spēle būs veidota pēc populārās televīzijas spēles “Es mīlu tevi, Latvija!” principa un tajā piedalīsies pieci jaunieši, kā arī pieci deputāti no visām piecām partijām, kas ir pārstāvētas Alūksnes novada domē. Aicinājums jauniešiem pieteikties spēlē jau guvis ievērību sociālajos tīklos un tai pieteikties varēja līdz vakardienai. Sekot spēles norisei, kas solās būt jautra un atraktīva, klātienē aicināts ikviens interesents.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma