Jaunieši un deputāti sacentīsies erudīcijā

Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā ceturtdien, 16. novembrī pulksten 18.00, Alūksnes Kultūras centra mazajā zālē notiks erudīcijas spēle “Mēs mīlam tevi, Alūksne!”, kurā piedalīsies Alūksnes jaunieši un Alūksnes novada domes deputāti.

“Lai tuvinātos ar vietējiem politiķiem, pirms diviem gadiem, izmantojot pašlaik visai populāru komunikācijas veidu – izaicinājumu, Alūksnes jaunieši izaicināja Alūksnes novada domes deputātus uz sniega rakšanu Pilssalā. Deputātu atbildes solis bija izaicinājums jauniešiem uz košumkrūmu stādīšanu Tempļa kalnā. Šoreiz Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā jaunieši un deputāti tiksies erudīcijas spēlē “Mēs mīlam tevi, Alūksne!”,” stāsta Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Evija Eglīte, kura arī vadīs šo spēli.

Viņa atklāj, ka spēle būs veidota pēc populārās televīzijas spēles “Es mīlu tevi, Latvija!” principa un tajā piedalīsies pieci jaunieši, kā arī pieci deputāti no visām piecām partijām, kas ir pārstāvētas Alūksnes novada domē. Aicinājums jauniešiem pieteikties spēlē jau guvis ievērību sociālajos tīklos un tai pieteikties varēja līdz vakardienai. Sekot spēles norisei, kas solās būt jautra un atraktīva, klātienē aicināts ikviens interesents.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

  • ANITA: LABI PATEIKTS!PALDIES!...

  • Ziema: Atceros Jūsu mammu kā brīnišķīgu,iejūtīgu pedagoģi un skolas dire...

  • Repsis: Pāris gadi būs jagaida....

Līdz 30. novembrim Annas kultūras namā izstāde “Bija tāds laiks…” – atjaunotajam Alūksnes rajonam – 50.

22. novembrī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

22. novembrī 13.30 Alūksnes Kultūras centrā interaktīva izrāde bērniem. Muzikāli teatrāla spēle “Vai pagaršot?”. Piedalās aktieri Egija Silāre, Māris Bezmers, Elizabete Balčus.

23. novembrī 17.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas lasītavā tikšanās ar novadpētnieku Jāni Poli par grāmatu “Jānis Greste: fotostāsts” un A. Pelēcis “Čabiņš” tapšanu.

Lasīt tālāk »