Piedalās apmācībās par līdzdalības iespējām

Ar pozitīvu noskaņu aizvadīts Erasmus+ Strukturētā dialoga projekta “Help!” apmācību pirmais posms par jauniešu līdzdalību skolā.

Projekta aktivitāte 25. – 26. oktobrī Gulbenes jauniešu centrā “Bāze” apvienoja vairāk kā piecdesmit dalībniekus – skolēnus, skolotājus, direktorus un jaunatnes jomas darbiniekus no Alūksnes, Apes, Balvu, Gulbenes un Viļakas novada. No Alūksnes novada mācībās piedalījās Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolēni – Kristīne Krastiņa, Žanete Spirka un Niks Stāvausis, Alūksnes novada vidusskolas skolotāja Ilona Apsīte ar skolēniem – Evelīnu Kalniņu, Elvi Kārkliņu un Aleksandru Mellīti, Liepnas vidusskolas direktore Liene Stabinge ar skolniecēm – Esmeraldu Trivoli, Mikiju Annu Rogozinu, Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas skolotāja Alda Liepiņa ar skolēniem – Lindu Gabranovu, Dārtu Elīzu Bērziņu un Kristiānu Tomu Briedi un raksta autore – Alūksnes Bērnu un jauniešu centra (ABJC) jaunatnes lietu speciāliste Inga Grizāne.

Inga Grizāne, ABJC jaunatnes lietu speciāliste
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 10.11.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

  • ANITA: LABI PATEIKTS!PALDIES!...

  • Ziema: Atceros Jūsu mammu kā brīnišķīgu,iejūtīgu pedagoģi un skolas dire...

  • Repsis: Pāris gadi būs jagaida....

Līdz 30. novembrim Annas kultūras namā izstāde “Bija tāds laiks…” – atjaunotajam Alūksnes rajonam – 50.

22. novembrī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

22. novembrī 13.30 Alūksnes Kultūras centrā interaktīva izrāde bērniem. Muzikāli teatrāla spēle “Vai pagaršot?”. Piedalās aktieri Egija Silāre, Māris Bezmers, Elizabete Balčus.

23. novembrī 17.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas lasītavā tikšanās ar novadpētnieku Jāni Poli par grāmatu “Jānis Greste: fotostāsts” un A. Pelēcis “Čabiņš” tapšanu.

Lasīt tālāk »