Piedalās apmācībās par līdzdalības iespējām

Ar pozitīvu noskaņu aizvadīts Erasmus+ Strukturētā dialoga projekta “Help!” apmācību pirmais posms par jauniešu līdzdalību skolā.

Projekta aktivitāte 25. – 26. oktobrī Gulbenes jauniešu centrā “Bāze” apvienoja vairāk kā piecdesmit dalībniekus – skolēnus, skolotājus, direktorus un jaunatnes jomas darbiniekus no Alūksnes, Apes, Balvu, Gulbenes un Viļakas novada. No Alūksnes novada mācībās piedalījās Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolēni – Kristīne Krastiņa, Žanete Spirka un Niks Stāvausis, Alūksnes novada vidusskolas skolotāja Ilona Apsīte ar skolēniem – Evelīnu Kalniņu, Elvi Kārkliņu un Aleksandru Mellīti, Liepnas vidusskolas direktore Liene Stabinge ar skolniecēm – Esmeraldu Trivoli, Mikiju Annu Rogozinu, Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas skolotāja Alda Liepiņa ar skolēniem – Lindu Gabranovu, Dārtu Elīzu Bērziņu un Kristiānu Tomu Briedi un raksta autore – Alūksnes Bērnu un jauniešu centra (ABJC) jaunatnes lietu speciāliste Inga Grizāne.

Inga Grizāne, ABJC jaunatnes lietu speciāliste
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 10.11.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

Februāris – Igaunijas jubilejas mēnesis. No 1. līdz 28. februārim no 10.00 līdz 14.00 Veclaicenes vēstures krātuvē izstāde ar līdzdarbošanos “Robeža, kas vieno”, Veclaicenes bibliotēkā igauņu grāmatu izstāde, Veclaicenes pagasta pārvaldē foto izstāde “Dzīve pierobežā”.

21. februārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

21. februārī 12.30 Veclaicenes pagastā “Kūriņkalnā” “Kāpsim, dziedāsim, iepazīsim mūsu puses 100 kalnus” – “Kūriņkalns” un tā apkārtnes deviņi kalni.

21. februārī 13.00 Veclaicenes tautas namā svinīgs pasākums “Igaunijai 100”.

Lasīt tālāk »