Nodrošinās bezmaksas autobusu reisus

Nākamajā sestdienā, 7. oktobrī, pulksten 18.00 Alūksnes Lielajos un Mazajos kapos notiks svecīšu vakars. Šajā dienā no pulksten 16.00 līdz 20.00 tiks nodrošināti sabiedriskā transporta bezmaksas papildu reisi maršrutā “Alūksnes autoosta – Alūksnes Lielie kapi – Alūksnes autoosta”.

“Autobusi kursēs līdzīgi kā Alūksnes kapusvētkos – tiklīdz autobuss piepildījies ar pasažieriem, tas aties no pieturas autoostā vai kapsētā,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Šajā dienā nokļūšana uz svecīšu vakaru Alūksnē tiks nodrošināta arī atsevišķu pagastu iedzīvotājiem. Mārkalnes pagasta iedzīvotāji 7. oktobrī līdz Alūksnei varēs nokļūt ar autobusa atiešanas laiku pulksten 16.00 no Ponkuļiem maršrutā Degumi, Volkova, Blekteskalns, Mārkalne, Cirakalns, Zīles, Alūksnes kapsēta. “Arī Annas pagasta Ezeriņu kapos svecīšu vakars notiks 7. oktobrī pulksten 18.00. Annas un Jaunannas pagastu iedzīvotājiem šajā dienā būs nodrošināts transports nokļūšanai uz svecīšu vakariem gan Ezeriņu, gan Alūksnes kapos,” norāda E. Aploka. “Autobuss kursēs šādā maršrutā: Gundegas 16.30, Jaunanna 16.40, Rūķīši 16.50, Ievedne 16.55, Anna 17.05, Ezeriņi 17.15, Anna 17.25, Alūksne 17.45. Autobuss atpakaļ no Alūksnes uz Annu un Jaunannu aties pulksten 19.00.” Viņa piebilst, ka Annas un Jaunannas iedzīvotājiem 6. oktobrī būs pieejams brauciens uz Ezeriņu kapiem kapu sakopšanai. Autobuss kursēs šādā maršrutā – Gundegas 9.00, Jaunanna 9.15, Rūķīši 9.20, Ievedne 9.25, Anna 9.40.

Iespēju nodrošināt transportu uz svecīšu vakaru Alūksnē apsver arī Alsviķu pagasta pārvalde. Tas tiks darīts gadījumā, ja būs pieteikušies interesenti. Pieteikties un iegūt vairāk informācijas līdz 6. oktobra pulksten 12.00 var pa tālruni 28330421.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »