Aicina uz Rudens jampadraci ar andeli Alsviķos

Svētdien, 1. oktobrī, tirgotiesgribētāji un pircēji tiek aicināti uz Rudens jampadraci ar andeli, kas norisināsies Alsviķos uz sporta laukuma.

“Pagājušajā gadā Alsviķos godinājām rudens saulgriežus un daudzinājām Jumīti, kopā ar Ziemeru folkloras kopu ieklausījāmies tautas dziesmās un ticējumos, kas saistīti ar Apjumībām jeb Miķeļdienu. Šogad aicinām uz rudens jampadraci ar andeli un ceram uz labākiem laika apstākļiem kā pērn, jo lietus mūs nežēloja,” stāsta Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane.

Tirgotāju un pircēju andele sāksies pulksten 9.00, bet no pulksten 10.00 apmeklētājiem tiks piedāvāta kultūras un atpūtas programma ar dziesmām un rotaļām. Būs arī umurkumurs un dažādas sportiski atraktīvas izdarības, varēs nobaudīt rudens zupu. Savukārt īpaši mazākajiem pasākuma apmeklētājiem prieku varētu sagādāt vizināšanās, ko piedāvās zirgu sēta “Palejas”. Par priecīgu noskaņojumu Rudens jampadracī gādās Alda Liepiņa un Sandra Oto ar domu biedriem no Apes.

Turpinājumā pulksten 13.00 Alsviķu kultūras namā visiem interesentiem būs iespēja noskatīties koncertuzvedumu “Saule brida rudzu lauku…” ar pagasta amatiermākslas kolektīvu piedalīšanos.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

19. oktobrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņš “Neparastie dzīvnieki”.

19. oktobrī 22.00 Liepnas tautas namā diskoballe.

20. oktobrī 10.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk.

Lasīt tālāk »