Aicina uz Rudens jampadraci ar andeli Alsviķos

Svētdien, 1. oktobrī, tirgotiesgribētāji un pircēji tiek aicināti uz Rudens jampadraci ar andeli, kas norisināsies Alsviķos uz sporta laukuma.

“Pagājušajā gadā Alsviķos godinājām rudens saulgriežus un daudzinājām Jumīti, kopā ar Ziemeru folkloras kopu ieklausījāmies tautas dziesmās un ticējumos, kas saistīti ar Apjumībām jeb Miķeļdienu. Šogad aicinām uz rudens jampadraci ar andeli un ceram uz labākiem laika apstākļiem kā pērn, jo lietus mūs nežēloja,” stāsta Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane.

Tirgotāju un pircēju andele sāksies pulksten 9.00, bet no pulksten 10.00 apmeklētājiem tiks piedāvāta kultūras un atpūtas programma ar dziesmām un rotaļām. Būs arī umurkumurs un dažādas sportiski atraktīvas izdarības, varēs nobaudīt rudens zupu. Savukārt īpaši mazākajiem pasākuma apmeklētājiem prieku varētu sagādāt vizināšanās, ko piedāvās zirgu sēta “Palejas”. Par priecīgu noskaņojumu Rudens jampadracī gādās Alda Liepiņa un Sandra Oto ar domu biedriem no Apes.

Turpinājumā pulksten 13.00 Alsviķu kultūras namā visiem interesentiem būs iespēja noskatīties koncertuzvedumu “Saule brida rudzu lauku…” ar pagasta amatiermākslas kolektīvu piedalīšanos.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

Aprīļa piektdienās 16.00 un 17.00 Mārkalnes tautas namā vingrošanas nodarbības projektā „Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”.

20. aprīlī 14.00 Bejas novadpētniecības centrā sadarbībā ar Bejas pamatskolu tematisks pasākums un izstāde “Dzejniecei, Bejas skolas skolotājai Aldonai Atgāzei – 110”.

20. aprīlī 17.00 Jaunlaicenes tautas namā cikla “Latvijai 100” ietvaros “Sarunas 10×10”. Tēma “Cilvēks Jaunlaicenē”. Neformāla saruna ar Jaunlaicenes pārvaldes vadītāju Ivetu Vārtukapteini. Ieeja bez maksas.

20. aprīlī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā Liepājas teātra izrāde – Karls Šēnhers “Ragana”.

Lasīt tālāk »