Aicina uz Rudens jampadraci ar andeli Alsviķos

Svētdien, 1. oktobrī, tirgotiesgribētāji un pircēji tiek aicināti uz Rudens jampadraci ar andeli, kas norisināsies Alsviķos uz sporta laukuma.

“Pagājušajā gadā Alsviķos godinājām rudens saulgriežus un daudzinājām Jumīti, kopā ar Ziemeru folkloras kopu ieklausījāmies tautas dziesmās un ticējumos, kas saistīti ar Apjumībām jeb Miķeļdienu. Šogad aicinām uz rudens jampadraci ar andeli un ceram uz labākiem laika apstākļiem kā pērn, jo lietus mūs nežēloja,” stāsta Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane.

Tirgotāju un pircēju andele sāksies pulksten 9.00, bet no pulksten 10.00 apmeklētājiem tiks piedāvāta kultūras un atpūtas programma ar dziesmām un rotaļām. Būs arī umurkumurs un dažādas sportiski atraktīvas izdarības, varēs nobaudīt rudens zupu. Savukārt īpaši mazākajiem pasākuma apmeklētājiem prieku varētu sagādāt vizināšanās, ko piedāvās zirgu sēta “Palejas”. Par priecīgu noskaņojumu Rudens jampadracī gādās Alda Liepiņa un Sandra Oto ar domu biedriem no Apes.

Turpinājumā pulksten 13.00 Alsviķu kultūras namā visiem interesentiem būs iespēja noskatīties koncertuzvedumu “Saule brida rudzu lauku…” ar pagasta amatiermākslas kolektīvu piedalīšanos.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »