Aicina uz Rudens jampadraci ar andeli Alsviķos

Svētdien, 1. oktobrī, tirgotiesgribētāji un pircēji tiek aicināti uz Rudens jampadraci ar andeli, kas norisināsies Alsviķos uz sporta laukuma.

“Pagājušajā gadā Alsviķos godinājām rudens saulgriežus un daudzinājām Jumīti, kopā ar Ziemeru folkloras kopu ieklausījāmies tautas dziesmās un ticējumos, kas saistīti ar Apjumībām jeb Miķeļdienu. Šogad aicinām uz rudens jampadraci ar andeli un ceram uz labākiem laika apstākļiem kā pērn, jo lietus mūs nežēloja,” stāsta Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane.

Tirgotāju un pircēju andele sāksies pulksten 9.00, bet no pulksten 10.00 apmeklētājiem tiks piedāvāta kultūras un atpūtas programma ar dziesmām un rotaļām. Būs arī umurkumurs un dažādas sportiski atraktīvas izdarības, varēs nobaudīt rudens zupu. Savukārt īpaši mazākajiem pasākuma apmeklētājiem prieku varētu sagādāt vizināšanās, ko piedāvās zirgu sēta “Palejas”. Par priecīgu noskaņojumu Rudens jampadracī gādās Alda Liepiņa un Sandra Oto ar domu biedriem no Apes.

Turpinājumā pulksten 13.00 Alsviķu kultūras namā visiem interesentiem būs iespēja noskatīties koncertuzvedumu “Saule brida rudzu lauku…” ar pagasta amatiermākslas kolektīvu piedalīšanos.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

19. janvārī 17.00 Kolberģa tautas namā animācijas filmu pēcpusdiena.

19. janvārī 18.00 Māriņkalna tautas namā pasākums “Pie tējas tases”.

19. janvārī 18.00 pie Mālupes Saieta nama 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienai veltīts pasākums „Ar domu par rītdienu” (rīko Saieta nams sadarbībā ar bibliotēku).

19. – 20. janvārī Alūksnes novadā Latvijas čempionāts autorallijā, rallijs “Alūksne 2018”. Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un pie ieejas ātrumposmos.

Lasīt tālāk »