Atļaušanās ieskatīties dziļāk kokā

“Pateicos stāstam, kuru koks stāsta man, glāstot tā formas, skatot tā krāsas, tekstūru un kukaiņa labirintus. Smaržīgumā un garšās baudītām sajūtām. Bezgalīgajam un neapnicīgajam stāstam, kuru lasot, nāku pie sevis tuvāk. Pateicos koka vājumam un spēkam. Tas arī manī,” tā saka alūksnietis amatnieks Harijs Stradiņš, kurš nu jau teju divdesmit gadu garumā strādā ar koku. Viņš darina dažādas lietas – savam un citu priekam, noderīgas un skaistumlietas, bet visas tās viņš patiesi mīl. Harija Stradiņa meistardarbnīcā unikālās masīvkoka mēbeles tiek izgatavotas no rūpīgi atlasītām koka daļām un zāģmateriālu klāsta. Dārza mēbeles apvieno sevī ozolkoka izturību, saskaņu ar apkārtējo vidi, individualitāti un praktiskumu. Kalti vārti ar masīvkoka pildījumu, māju zīmes, skulpturāli veidojumi no dažādām koka daļām, norādes un atraktīvi elementi parkos – rada neatkārtojamu radošās domas un dažādu dabiskas izcelsmes materiālu saspēli. Te top arī neparasti masīvkoka plaukti, spoguļi, rāmji, pakaramie, balvas un kausi, koka pulksteņi, lādes, durvis, suvenīri un prezentācijas izstrādājumi.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 05.09.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

24. janvārī Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana „Darbnīca dvēselei” –“…kas ar lellēm nespēlējās, tas laimi neredzēja…”.

24. janvārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

24. janvārī 10.00 Jaunannas bibliotēkā senioru tikšanās sadarbībā tautas namu. Kavēšanās atmiņās, aplūkojot vecos foto albumus.

25. janvārī 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

Lasīt tālāk »