Aicina piedalīties aptaujā

Sakarā ar Alūksnes novada attīstības programmas 2018. – 2022. gadam izstrādes uzsākšanu Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus līdzdarboties programmas izstrādē, atbildot uz anketas jautājumiem.

“Aptaujas anketā iedzīvotāji lūgti izteikt savu viedokli un priekšlikumus par dažādu jomu attīstības iespējām Alūksnes novadā turpmākajos piecos gados, kā arī novērtēt pašvaldības pakalpojumu un infrastruktūras nodrošinājumu iepriekšējā periodā,” iepazīstina Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Piedalīties aptaujā aicināti ne vien tie, kas šobrīd dzīvo Alūksnes novada teritorijā, bet arī novadnieki, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Alūksnes novads, taču faktiskā – citviet Latvijā vai pasaulē. “Aptaujas anketu var aizpildīt elektroniski www.ej.uz/Aluksnesaptauja, pagastu pārvaldēs un visās Alūksnes novada bibliotēkās,” skaidro E. Aploka. Aptauja notiks līdz 21. septembrim. Tās rezultātu apkopojums tiks publicēts pašvaldības mājaslapā www.aluksne.lv, kā arī saīsinātā veidā pašvaldības laikrakstā “Alūksnes Novada Vēstis”.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »