Aicina piedalīties aptaujā

Sakarā ar Alūksnes novada attīstības programmas 2018. – 2022. gadam izstrādes uzsākšanu Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus līdzdarboties programmas izstrādē, atbildot uz anketas jautājumiem.

“Aptaujas anketā iedzīvotāji lūgti izteikt savu viedokli un priekšlikumus par dažādu jomu attīstības iespējām Alūksnes novadā turpmākajos piecos gados, kā arī novērtēt pašvaldības pakalpojumu un infrastruktūras nodrošinājumu iepriekšējā periodā,” iepazīstina Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Piedalīties aptaujā aicināti ne vien tie, kas šobrīd dzīvo Alūksnes novada teritorijā, bet arī novadnieki, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Alūksnes novads, taču faktiskā – citviet Latvijā vai pasaulē. “Aptaujas anketu var aizpildīt elektroniski www.ej.uz/Aluksnesaptauja, pagastu pārvaldēs un visās Alūksnes novada bibliotēkās,” skaidro E. Aploka. Aptauja notiks līdz 21. septembrim. Tās rezultātu apkopojums tiks publicēts pašvaldības mājaslapā www.aluksne.lv, kā arī saīsinātā veidā pašvaldības laikrakstā “Alūksnes Novada Vēstis”.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

21. jūlijā 11.00 Ilzenē sacensības „Stipro skrējiens”.

21. jūlijā 12.00 Bejas novadpētniecības centrā viesosies radoša būtne Daina Binde, ar kuru kopā darbosimies, gatavojot krēmu rokām un zobu pastu. Līdzi jāņem divas 50 ml tilpuma burciņas.

21. jūlijā 20.00 Jaunannā uz plosta Pededzes upē, upes augšpusē pie tilta muzicē Zane Junkuna un Māris Rozenfelds, piedāvājot koncertprogrammu „Ar Tevi”.

Lasīt tālāk »