Aicina piedalīties aptaujā

Sakarā ar Alūksnes novada attīstības programmas 2018. – 2022. gadam izstrādes uzsākšanu Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus līdzdarboties programmas izstrādē, atbildot uz anketas jautājumiem.

“Aptaujas anketā iedzīvotāji lūgti izteikt savu viedokli un priekšlikumus par dažādu jomu attīstības iespējām Alūksnes novadā turpmākajos piecos gados, kā arī novērtēt pašvaldības pakalpojumu un infrastruktūras nodrošinājumu iepriekšējā periodā,” iepazīstina Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Piedalīties aptaujā aicināti ne vien tie, kas šobrīd dzīvo Alūksnes novada teritorijā, bet arī novadnieki, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Alūksnes novads, taču faktiskā – citviet Latvijā vai pasaulē. “Aptaujas anketu var aizpildīt elektroniski www.ej.uz/Aluksnesaptauja, pagastu pārvaldēs un visās Alūksnes novada bibliotēkās,” skaidro E. Aploka. Aptauja notiks līdz 21. septembrim. Tās rezultātu apkopojums tiks publicēts pašvaldības mājaslapā www.aluksne.lv, kā arī saīsinātā veidā pašvaldības laikrakstā “Alūksnes Novada Vēstis”.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

24. janvārī Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana „Darbnīca dvēselei” –“…kas ar lellēm nespēlējās, tas laimi neredzēja…”.

24. janvārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

24. janvārī 10.00 Jaunannas bibliotēkā senioru tikšanās sadarbībā tautas namu. Kavēšanās atmiņās, aplūkojot vecos foto albumus.

25. janvārī 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

Lasīt tālāk »