Alūksnes ezera krastā top unikāla jaunbūve

Šobrīd Alūksnes Pilssalas teritorijā notiek dažādi būvdarbi, kuru vidū īpašu interesi rada ezera krastā topošā jaunbūve – multifunkcionālā servisa ēka, kas tiek celta pašvaldības aģentūras “Alja” kādreizējās ēkas vietā. Tā solās būt unikāla ne vien arhitektūras, bet arī piedāvāto iespēju ziņā, jo turpmāk kalpos gan par mājvietu “Aljai” un vietējo uzņēmumu piedāvājumam, gan ļaus vērot tuvumā notiekošos pasākumus, atrodoties uz ēkas jumta.

Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers atgādina, ka ideja par multifunkcionālo servisa ēku radās jau pēc 2009. gadā notikušās novadu reformas.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 04.08.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »