Apē pieņems zobārsts

No šodienas, 1. augustā, Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā darbu uzsāk zobārstniecības kabinets. Katru otrdienu laikā no pulksten 10.00 līdz 20.00 pacientus pieņems zobārsts Igors Isankovs.

Rūpējoties par pacientu veselību, viņiem tiks piedāvāti augstas kvalitātes zobārstniecības pakalpojumi – terapija un endodontija – kariesa un tā komplikāciju ārstēšana, zobu plombēšana, zobu restaurācija – zobu krāsas un formas izmainīšana. Tiks veikta arī zobu ķirurģija – pastāvīgo un piena zobu raušana, zobu balināšana – zobu baltuma atjaunošana un krāsas maiņa, zobu protezēšana – zaudēto zobu aizvietošana, izņemamo un neizņemamo protēžu izgatavošana, kā arī protēžu labošana. Zobārsts gaidīs arī mazos pacientus, jo pieejamo pakalpojumu klāstā ir zobārstniecība bērniem – piena un pastāvīgo zobu ārstēšana. Tiks piedāvātas arī zobu rotas un zobu implantēšana.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

24. janvārī Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana „Darbnīca dvēselei” –“…kas ar lellēm nespēlējās, tas laimi neredzēja…”.

24. janvārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

24. janvārī 10.00 Jaunannas bibliotēkā senioru tikšanās sadarbībā tautas namu. Kavēšanās atmiņās, aplūkojot vecos foto albumus.

25. janvārī 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

Lasīt tālāk »