Apē pieņems zobārsts

No šodienas, 1. augustā, Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā darbu uzsāk zobārstniecības kabinets. Katru otrdienu laikā no pulksten 10.00 līdz 20.00 pacientus pieņems zobārsts Igors Isankovs.

Rūpējoties par pacientu veselību, viņiem tiks piedāvāti augstas kvalitātes zobārstniecības pakalpojumi – terapija un endodontija – kariesa un tā komplikāciju ārstēšana, zobu plombēšana, zobu restaurācija – zobu krāsas un formas izmainīšana. Tiks veikta arī zobu ķirurģija – pastāvīgo un piena zobu raušana, zobu balināšana – zobu baltuma atjaunošana un krāsas maiņa, zobu protezēšana – zaudēto zobu aizvietošana, izņemamo un neizņemamo protēžu izgatavošana, kā arī protēžu labošana. Zobārsts gaidīs arī mazos pacientus, jo pieejamo pakalpojumu klāstā ir zobārstniecība bērniem – piena un pastāvīgo zobu ārstēšana. Tiks piedāvātas arī zobu rotas un zobu implantēšana.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

Aprīļa piektdienās 16.00 un 17.00 Mārkalnes tautas namā vingrošanas nodarbības projektā „Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”.

22. aprīlī 18.00 Malienas tautas namā viesosies Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātris “Slieksnis” ar Marka Kamoleti komēdiju “Pidžama sešiem”.

23. aprīlī 12.00Alūksnes pilsētas bibliotēkas abonementā Jauno grāmatu diena, jauno grāmatu apskats.

23. aprīlī 15.30 Liepnas tautas namā rokdarbu pulciņa 5 gadu jubilejas izstādes “Mēs Latvijai” atklāšana, izstāde skatāma līdz 4. maijam.

Lasīt tālāk »