Atmiņu dārza dvēsele

Kad vasara ir pilnbriedā un sazied pļavas un noras, Latvijā ir kapu svētku laiks. Tas reizē ir ciemošanās pie tai saulē dusošajiem un dzimtu jaunāko paaudžu tikšanās brīži. Tā pagājušajā sestdienā bija arī Ezeriņu kapsētā, kad simtiem cilvēku bija nākuši, braukuši no tuvienes un tālienes, lai kāptu kapu kalnā un sērstu pie savējiem. Tas meža ielokā bija uzvilcis īpašu svētku rotu, ko darinājuši aizgājēju tuvinieki, Annas un Jaunannas pagastu ļaudis un šī atmiņu dārza dvēsele Ausma Niedra, kura jau otro vasaru ceļu uz Ezeriņiem no Jaunannas ar divriteni mēro ik dienu un rūpējas par to tāpat kā par savu sētu. Mēs te tiekamies piektdien, kad norit lielākais kopdarbs pirms šiem svētkiem.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 01.08.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

Aprīļa piektdienās 16.00 un 17.00 Mārkalnes tautas namā vingrošanas nodarbības projektā „Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”.

20. aprīlī 14.00 Bejas novadpētniecības centrā sadarbībā ar Bejas pamatskolu tematisks pasākums un izstāde “Dzejniecei, Bejas skolas skolotājai Aldonai Atgāzei – 110”.

20. aprīlī 17.00 Jaunlaicenes tautas namā cikla “Latvijai 100” ietvaros “Sarunas 10×10”. Tēma “Cilvēks Jaunlaicenē”. Neformāla saruna ar Jaunlaicenes pārvaldes vadītāju Ivetu Vārtukapteini. Ieeja bez maksas.

20. aprīlī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā Liepājas teātra izrāde – Karls Šēnhers “Ragana”.

Lasīt tālāk »