Ilzenē aug nākamie lauksaimnieki un uzņēmēji

Ilzenes mazpulks ir viens no trim Latvijas mazpulkiem, kas šogad pieteikts Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2017” nominācijā “Rītdienas sējējs – mazpulks”. Otrdien Ilzeni apmeklēja konkursa vērtēšanas komisija, lai uzzinātu, kā mazpulkam veicies pēdējos piecos gados, kādi individuālie un grupas projekti īstenoti kādā no mazpulku darbības jomām, kā veidojusies sadarbība ar pašvaldību, skolu, vecākiem un vietējo sabiedrību.

Satraukumu, sagaidot vērtēšanas komisiju, juta ne tikai Ilzenes mazpulcēni, bet arī viņu vadītāja Sarmīte Salmiņa. Taču jāteic, ka ciemiņu uzņemšanai viņi bija sagatavojušies godam, un Ilzenē pavadītā diena bija apliecinājums, ka šajā pagastā aug cerīga maiņa pagasta zemniekiem un uzņēmējiem. Kā  savā uzrunā atgādināja  Ilzenes mazpulka vadītāja Sarmīte Salmiņa, Ilzenes pamatskolas devīze ir: “Ja tu esi, tad tu dari. Ja tu dari, tad tu esi”, un tā piedienas arī Ilzenes mazpulkam.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 28.07.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »