Ilzenē aug nākamie lauksaimnieki un uzņēmēji

Ilzenes mazpulks ir viens no trim Latvijas mazpulkiem, kas šogad pieteikts Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2017” nominācijā “Rītdienas sējējs – mazpulks”. Otrdien Ilzeni apmeklēja konkursa vērtēšanas komisija, lai uzzinātu, kā mazpulkam veicies pēdējos piecos gados, kādi individuālie un grupas projekti īstenoti kādā no mazpulku darbības jomām, kā veidojusies sadarbība ar pašvaldību, skolu, vecākiem un vietējo sabiedrību.

Satraukumu, sagaidot vērtēšanas komisiju, juta ne tikai Ilzenes mazpulcēni, bet arī viņu vadītāja Sarmīte Salmiņa. Taču jāteic, ka ciemiņu uzņemšanai viņi bija sagatavojušies godam, un Ilzenē pavadītā diena bija apliecinājums, ka šajā pagastā aug cerīga maiņa pagasta zemniekiem un uzņēmējiem. Kā  savā uzrunā atgādināja  Ilzenes mazpulka vadītāja Sarmīte Salmiņa, Ilzenes pamatskolas devīze ir: “Ja tu esi, tad tu dari. Ja tu dari, tad tu esi”, un tā piedienas arī Ilzenes mazpulkam.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 28.07.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

21. jūlijā 11.00 Ilzenē sacensības „Stipro skrējiens”.

21. jūlijā 12.00 Bejas novadpētniecības centrā viesosies radoša būtne Daina Binde, ar kuru kopā darbosimies, gatavojot krēmu rokām un zobu pastu. Līdzi jāņem divas 50 ml tilpuma burciņas.

21. jūlijā 20.00 Jaunannā uz plosta Pededzes upē, upes augšpusē pie tilta muzicē Zane Junkuna un Māris Rozenfelds, piedāvājot koncertprogrammu „Ar Tevi”.

Lasīt tālāk »