Ilzenē aug nākamie lauksaimnieki un uzņēmēji

Ilzenes mazpulks ir viens no trim Latvijas mazpulkiem, kas šogad pieteikts Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2017” nominācijā “Rītdienas sējējs – mazpulks”. Otrdien Ilzeni apmeklēja konkursa vērtēšanas komisija, lai uzzinātu, kā mazpulkam veicies pēdējos piecos gados, kādi individuālie un grupas projekti īstenoti kādā no mazpulku darbības jomām, kā veidojusies sadarbība ar pašvaldību, skolu, vecākiem un vietējo sabiedrību.

Satraukumu, sagaidot vērtēšanas komisiju, juta ne tikai Ilzenes mazpulcēni, bet arī viņu vadītāja Sarmīte Salmiņa. Taču jāteic, ka ciemiņu uzņemšanai viņi bija sagatavojušies godam, un Ilzenē pavadītā diena bija apliecinājums, ka šajā pagastā aug cerīga maiņa pagasta zemniekiem un uzņēmējiem. Kā  savā uzrunā atgādināja  Ilzenes mazpulka vadītāja Sarmīte Salmiņa, Ilzenes pamatskolas devīze ir: “Ja tu esi, tad tu dari. Ja tu dari, tad tu esi”, un tā piedienas arī Ilzenes mazpulkam.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 28.07.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

24. janvārī Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana „Darbnīca dvēselei” –“…kas ar lellēm nespēlējās, tas laimi neredzēja…”.

24. janvārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

24. janvārī 10.00 Jaunannas bibliotēkā senioru tikšanās sadarbībā tautas namu. Kavēšanās atmiņās, aplūkojot vecos foto albumus.

25. janvārī 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

Lasīt tālāk »