Izdzīvo sapni par savu uzņēmumu

No savām vēlmēm un sapņiem nav jābaidās. Lai cik neiespējami tie sākumā arī neliktos, jo biežāk par tiem domāsi, jo lielāka iespēja, ka tie materializēsies un pārvērtīsies īstenībā. Par to vairākkārt ir pārliecinājusies alūksniete Nadīna Dudare (26). Pirms diviem gadiem viņa piepildīja sapni par pašai savu uzņēmumu, bet pērn radās izdevība atgriezties dzīvot Alūksnē, par ko Nadīna bija lolojusi klusu cerību jau kopš brīža, kad uzsāktas studijas Rīgā.

Nadīnas ikdiena šobrīd saistīta ar pašai piederošo uzņēmumu “Stick with us”, kura telpas kopš pagājušā gada vasaras atrodas Alūksnē, Rūpniecības ielā 8F. Uzņēmums piedāvā grafiskā dizaina pakalpojumus – vizītkaršu, stendu, plakātu un citu reklāmas materiālu izgatavošanu.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.07.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »