Jauni akcenti Apes tūrisma piedāvājumā

Ar jauniem akcentiem papildināts šīs vasaras tūrisma piedāvājums Apē. To novērtējuši arī tūristi, kas ne tikai no Latvijas, bet arī citām valstīm, vasaras ieskaņā apmeklējuši pilsētu.

“Apes Info centrā iegriezušies tūristi no Igaunijas, Nīderlandes, Francijas, Vācijas, Somijas. Mūsu pilsētā ieradušās ekskursantu grupas no Ropažu novada, vairākas skolēnu grupas no Alūksnes, kā arī no Jaunlaicenes. Ilgāku laiku Apē uzturējās kāds pasaules apceļotājs no Krievijas, kurš dzimis Kamčatkā. Viņš vēlējās iepazīt ne tikai mūsu tūrisma objektus, bet arī apeniešu sadzīvi,” stāsta Apes tūrisma darba organizatore Astra Binde.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 13.06.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

Aprīļa piektdienās 16.00 un 17.00 Mārkalnes tautas namā vingrošanas nodarbības projektā „Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”.

20. aprīlī 14.00 Bejas novadpētniecības centrā sadarbībā ar Bejas pamatskolu tematisks pasākums un izstāde “Dzejniecei, Bejas skolas skolotājai Aldonai Atgāzei – 110”.

20. aprīlī 17.00 Jaunlaicenes tautas namā cikla “Latvijai 100” ietvaros “Sarunas 10×10”. Tēma “Cilvēks Jaunlaicenē”. Neformāla saruna ar Jaunlaicenes pārvaldes vadītāju Ivetu Vārtukapteini. Ieeja bez maksas.

20. aprīlī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā Liepājas teātra izrāde – Karls Šēnhers “Ragana”.

Lasīt tālāk »