“Tā ir privilēģija – būt šeit”

Komponistam Uģim Prauliņam šogad aprit nozīmīga dzīves jubileja – 60. Savā dzimšanas dienā, kas ir nedēļu pirms Līgo vakara – 17. jūnijā, viņš būs Ērmaņmuižā, kur sestdien koncertēs ar daudziem radošiem talantiem apveltītais alūksnietis Andris Amantovs un perkusionists Mareks Logins.

“Malienas Ziņām” laimējās komponistu satikt aizvadītās nedēļas nogalē, jo arī tad viņš bija Ērmaņmuižā, uz kuru devās tūlīt pēc autorkoncerta Rīgā, Svētā Jāņa baznīcā. “Tā ir privilēģija – būt šeit prom no ikdienas brīnišķīgā vietā, kur var ne par ko neuztraukties un vienkārši paklusēt,” saka U. Prauliņš.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 13.06.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »