Pieslēgumu izbūvi motivēs ar līdzfinansējuma piešķiršanu

Lai motivētu Alūksnes novada iedzīvotājus izbūvēt pieslēgumus centralizētajai ūdensapgādes vai kanalizācijas sistēmai, pašvaldībā izstrādāti saistošie noteikumi, kas paredz atbalstīt minētos darbus ar līdzfinansējumu līdz pat 750 eiro apmērā.

Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova atgādina, ka līdz šim SIA “Rūpe” īstenojusi vairākus Eiropas Savienības fondu projektus, pateicoties kuriem iedzīvotāji var pieslēgties centralizētajām ūdensapgādes vai kanalizācijas sistēmām, taču interese par šādu piedāvājumu bijusi minimāla. “Piemēram, no visa Miera ielas projekta interese bija tikai pāris mājās,” viņa skaidro. “Šis būs viens no instrumentiem, lai mēs ieinteresētu iedzīvotājus.”

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 02.06.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

21. jūlijā 11.00 Ilzenē sacensības „Stipro skrējiens”.

21. jūlijā 12.00 Bejas novadpētniecības centrā viesosies radoša būtne Daina Binde, ar kuru kopā darbosimies, gatavojot krēmu rokām un zobu pastu. Līdzi jāņem divas 50 ml tilpuma burciņas.

21. jūlijā 20.00 Jaunannā uz plosta Pededzes upē, upes augšpusē pie tilta muzicē Zane Junkuna un Māris Rozenfelds, piedāvājot koncertprogrammu „Ar Tevi”.

Lasīt tālāk »