Pieslēgumu izbūvi motivēs ar līdzfinansējuma piešķiršanu

Lai motivētu Alūksnes novada iedzīvotājus izbūvēt pieslēgumus centralizētajai ūdensapgādes vai kanalizācijas sistēmai, pašvaldībā izstrādāti saistošie noteikumi, kas paredz atbalstīt minētos darbus ar līdzfinansējumu līdz pat 750 eiro apmērā.

Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova atgādina, ka līdz šim SIA “Rūpe” īstenojusi vairākus Eiropas Savienības fondu projektus, pateicoties kuriem iedzīvotāji var pieslēgties centralizētajām ūdensapgādes vai kanalizācijas sistēmām, taču interese par šādu piedāvājumu bijusi minimāla. “Piemēram, no visa Miera ielas projekta interese bija tikai pāris mājās,” viņa skaidro. “Šis būs viens no instrumentiem, lai mēs ieinteresētu iedzīvotājus.”

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 02.06.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »