Pakalpojumu sniedz, bet finansējumu nesaņem

SIA “Alūksnes slimnīca” joprojām nav saņēmusi finansējumu par Gulbenes, Balvu, Viļakas, Rugāju un Baltinavas novadu iedzīvotāju hospitalizāciju laikā no pagājušā gada 15. novembra līdz 31. decembrim sakarā ar datortomogrāfa bojājumu “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā”.

Lai risinātu šo situāciju, aizvadītajā nedēļā uz Alūksnes un Apes novada domju sēdēm tika sagatavots lēmumprojekts, kas paredzēja uzdot “Alūksnes slimnīcas” valdei organizēt finanšu līdzekļu zaudējumu piedziņas procesu – pārrunas par zaudēto finanšu līdzekļu atgūšanu vai zaudējumu piedziņu tiesas ceļā.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 30.05.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

21. jūlijā 11.00 Ilzenē sacensības „Stipro skrējiens”.

21. jūlijā 12.00 Bejas novadpētniecības centrā viesosies radoša būtne Daina Binde, ar kuru kopā darbosimies, gatavojot krēmu rokām un zobu pastu. Līdzi jāņem divas 50 ml tilpuma burciņas.

21. jūlijā 20.00 Jaunannā uz plosta Pededzes upē, upes augšpusē pie tilta muzicē Zane Junkuna un Māris Rozenfelds, piedāvājot koncertprogrammu „Ar Tevi”.

Lasīt tālāk »